Miroslavst

Máte zítra dovolenou nebo jdete do práce?

Plno lidí si na zítřek (pondělí) vzalo dovolenou a díky státnímu svátku si prodloužili víkend o dva dny.
Jak jste na tom vy? Jdete do práce nebo máte dovolenou?
Michal odpovídat nemusí pokud se mu zdá, že je otázka příliš osobní.

Nejlepší odpověď
kropitko

Dovolenou,pořád mám Miroslave jen dovolenou,,,,,nic se nezměnilo(pořád máme jen králíka)
Doplňuji:
Děti mám taky pořád a pořád,ne a ne zmizet,aspoň kdyby se neukázaly tak týden,to by bylo něco......trochu lepší dovolená

Další odpovědi
aramah

Já jsem doma což není nic nového.Ale měla jsem tu děti a tak jsem ko.

mosoj

Já také odpovídat nemusím, ale jinak podobně jako kropítko.
Aramah, to znám !!!

quentos

jako učitel dovolenou mám, jako překladatel nikdy ;{)>

kvikal

ředitelské volno +:)

Gollumek.88

práce :)

anonym

mám volno nechce se mi tak budu lenošit jůůů už se těším a v úterý taky heč

verka

Jdu jak zítra, tak i pozítří a popozítří. Já furt jenom dělám. Takže zítra přeju příjemnou zábavu a večer nashle.

vecernice

Volno nemám a dovču už teprve ne.Týden dovolené za rok jsem už vyčerpala a tedˇ už jen práce.

dagry

Nám dovču zaměstnavatel přímo nařídil, čímž konkrétně mě moc potěšil. Akorát to počasí kdyby bylo lepší. Ale já si to volno užiju i tak.

anonym

Kdy je svátek?

Miroslavst

28.9. sv. Václav, tedy v úterý

anonym

Dík. To jsem se dozvěděl až zde. V pondělí byl provoz v Brně na stupni 1. Moc dobrý. Tak zatím.

Miroslavst

Quentosi, nezlob se, ale palec ti nedám. Můj názor na volno učitelů znáš, tak z toho důvodu.

quentos

neznám … ale je mi to celkem šumák ;{)>