baghira

Máte zbrojní průkaz?

Nejlepší odpověď
fcoop

Ne a ani nechci

Na tank z pětačtyřicá­týho,kterej mám zazděnej ve stodole,stejně průkaz nedostanu.
On je vlastně něco jako"Blaničtí rytíři".

Další odpovědi
anonym

Co je ti po tom?

Ještě, že ses nezeptal jakou kdo máme doma. V tu ránu by se naše odpovědi detekovaly na monitoringu kriminální centrály.
Na vojně jsem měl jako osobní zbraň škorpióna, v té době špica ve své třídě. Dnes mohu jen krátkou nebo plynovou, kasr a z vojny trocha bojových umění.

dědapetr

Ano, na pistoli/revolver

též i dlouhou zbraň.

led

Co je ti po tom?

Chcete ma prepadnúť?

Kubas11

Ne, ale chystám se

quentos

Ne, ale chystám se

casey

Ne a ani nechci

Uz jsem jednou mel, ale bohuzel jsem propasl cas zazadat o prodlouzeni a propadl. Vyzvu jako vsichni ostatni jsem nedostal. Az pote, at ho prijdu vratit.
Nastesti jsem v te dobe nemel zadnou zbran.
A uz se mi to znovu vse absolvovat nechce.
Navic, kdyz si clovek zpetne vezme kolikrat si byl zastrilet..

kost

Ne, ale chystám se

filva

Ne a ani nechci