Avatar uživatele
anonym

Máte závislost na nějaké potravině,tekutině nebo koření?…:D

Já „ujíždím“ na hořké čokoládě,tvrdých hodně tučných sýrech,feferonkách a česneku.
Doplňuji:
Omlouvám se a doplňuji:Čaj -černý,víno-bílé…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? iwetax, Drap, anonym, briketka10, anonym před 4336 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
beer

Se svým nickem asi odpovídat nemusím..))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Nevím, jestli ujíždím. Nrmusím to mít každý den, ale některé potraviny by mě hodně chyběly a neumím si představit žít bez nich. Např maso, nejlépe pěkně prorostlé, mléko, máslo, česnek, čaj, pečivo,cibule, sůl, pepř .....ono by se toho našlo ještě asi o dost víc.
Jo a čokoládu tu mám taky rád

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

krkovička prorostloá, niva, všechno co je ostrý – hódně pálivý feferonky !! káva, čokoláda s velkýma liskáčema, sardelová pasta, sůl, v malé skleničce – červená solená treska, hranolky, majolka, syrová cibule..
a vše to pak zapiju dobře vychlazeným pivkem mňam :)
Doplňuji:
ještě křen a taková ta česneková pasta ve sklenici nebo pomazánka je hodně slaná :D

Upravil/a: briketka10

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Lusky, chessburer, pivo,

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlk samotař

Vše co je ostrý/kromě žiletek/ niva,hermelín. Čokoládu jenom bílou a to moc málo.
Doplňuji:
kávu nemít-nežiju.

Upravil/a: vlk samotař

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Velké španělské olivy plněné mandlí, zmrzlina 2ad, opravdu kvalitní dušená (ne sušená) šunka, Porcelana od Amedei, extra stará Gouda. (Teď jsme byli na snídani, takže se to píše trochu hůř, ale o to pravdivěji…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bolak

Je to hrůza, strašně se za to stydím, ale i já mám závislost.
Ujiždím na H20, ale mám to už od narození (zřejmě i matka v těhotenství brala), takže sem se s tím nějak naučil žít.

Jednou jsem byl i na odvykačce, ale k ničemu to nebylo. Tři čtyři dny bez dávky a jsem totálně out.

Buďte rádi že to nemáte, nepřál bych to nikomu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

feferonky, chilli papričky.
a potom nejaké talianske papričky (neviem, ako sa volajú), vozí mi ich dcéra, sú pekelné, milujem ich v olivovom oleji, syry (všetky, i olomoucké sýrečky a plesnivé syry, bryndzu) a úplne som uletený na všetky druhy orechov.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
RyuzakiKate

Jéžiš, toho je… hlavně asi čokoládu, pěkně hořkou, mléčná je humus. Určitě kakao, čokoládovou zmrzlinu… Vyjma čokolády třeba ještě želé, tatranky, jogurty (ale pravý!), ovoce, buchty od maminky, topinky s česnekem, špenát, cherry rajčátka (nejlépe na chlebu s máslem a sýrem), zelené čaje, kořeněné čaje, vodu s citronem… Sakra, už dost :))

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Tekuté maggi musím mít v každé polévce- mimo prdelačky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
773038948

pivo!♥♥
čaj,džus)))))))*
kofola,pepsi,coca cola,..čokolády,atd-… proto vážím 55 :DDD

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Rocker

Když vidím sladký,neudržím se:-)A každý ráno a odpoledne kávičku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Vseznalek88

Pistácie, kešu, vychlazené čerstvé mléko, ledová a slámová vína, černé vejce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pizlicka

karamelky,takove ty rozpadajici se,domaci tatarska omacka.brokoli­ce,tvrde syry typu emental,krupicna kase,zmrzliny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek