Georgo2010

Mate zaruceny zpusob,jak se rychle uklidnit?

Nejlepší odpověď
barnajka

Cannisterapie!
Zrovna včera jsem byla vzteklo-smutno-zoufalo-bezradná
Vtom ke mně přišlo to moje zlatý třicetikilový štěstí, položilo mi hlavičku na koleno, já si o něj opřela hlavu…a hned mi bylo krásně.

Ale to počítání do deseti taky zabírá ;)
A ještě pozorování plápolajícího plamene svíčky. Ten pohled prostě miluju a neomrzí se mi nikdy :)

Další odpovědi
arygnoc

cigareta.
alebo radšej dve.
a pár, niekedy kopec, sprostých slov.
ale len pre seba, žiadne rozčúlené afektované vykrikovanie.

tom004

Nenechat se rozčilit.Mně to tak funguje už léta. :)

hanny 2

Napočítat do deseti…?
Nebo panáka…?

briketka10

bouchnu do kuchyňský linky a je klid, no ale řeknu i nějaký sprostý slovo, ale většinou je to kvůli cikánům co tu dělaj binec..
jinak mě uklidní hudba a kocourek stačí když se na mě koukne, zavrní, protáhne se a ví, že jsme tu spolu a je nám doma dobře..

lexx

rychle změnit prostředí, vyjít před barák, na chodbu či balkon, cigáro, pozorovat okolí a nepřemýšlet o problému

SpiderRoy

FIFA 2012..zaručeně odreaguje od každých starostí.