Zlatý

Máte zapálený adventní věnec ?

Všem posílám vlastnoručně zapálený a vyfocený adventní věnec.

http://www.ulozisko.sk/…
Doplňuji:
Iv je pozorná. Ano pro focení jsem zapalíl všechny čtyři. Komu to vadí nechť se na to podívá až poslední týden před Vánoci.
Ještě jednou "klid a pohodu všem" !!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No mosoji je to nádhera,já to říkám pořád,že v jednoduchosti je krása!Když ho posíláš všem,tak já za sebe děkuji!
Adventní věnec budu dávat na hřbitov,takže ho zapálený nemám.
Doplňuji:
Taky jsem si všimla,že jsou zapálené všechny,ale nechtěla jsem Ti to vytýkat ,abych tu pochvalu nezkazila!

Další odpovědi:

Zlatý

Dobré ráno.Svíčky zapalujeme vždy v neděli před obědem,hoří do večeře.Moc hezký,děkuji.

Zlatý

Také díky, aspoň nějaký věnec, doma ho nemáme, jelikož máme dva potrhlé psy a dcera je ještě malá a chtěla by ho pořád někam přenášet a zhasínat a zapalovat apod,,,takže řaději ne,,,

Stříbrný

Jsem na tom zcela obdobně jako kropitko, akorát s tím, že u nás by věnec nepřežil nápor půlročního věčně aktivního kocoura.

Každopádně, vždy jsem zapalovala věnec pouze v neděli. A pokud se kocour do příštího roku zklidní, tak věnec určitě bude. :-)

A pomahal vam kocourek ? ... jen jestli to nedelal nakonec on sam. To se mi totiz ani nechce verit, ze by jste tohle zvladl vy ! :-)
P.S. Nadhera ! A vy uz mate Vanoce , ze mate zapalene vsechny 4 svicky ? :-)
-iv-

Doplňuji:
Mosoj, myslim , ze uplne nejvice pozorny - z nas vsech je Deda Louda. :-))))
-iv-

Zlatý

My adventní věnec nezapalujeme. Pouze svíčky na něm.
Ondyno se nám přihodilo, že jsme svíčky nechali hořet a šli si lehnout. Nemohlo to dopadnout jinak, než požárem. Naštěstí náš nepřekonatelný kocour ve snaze zažehnat neštěstí zahájil hasební práce a když zjistil, že na to sám nestačí, jal se nás burcovat ze spaní. No, tehdy to odnesl intarzovaný stolek, ale díky kocourově snaze a duchapřítomnosti se nic horšího nepřihodilo.

Zlatý

mě udivuje, že hoří všechny svíčky ...inu asi to máte s tradicemi jinak .....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Aktuality a zábava

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Aktuality a zábava

Zlatý Drap 4395
Zlatý hanulka11 2790
Zlatý led 2476
Zlatý briketka10 2269
Zlatý annas 1827
Zlatý quentos 1548
Zlatý tom004 1522
Zlatý iceT 1519
Zlatý dědapetr 1472
Zlatý mosoj 1427

Zobrazit celkový žebříček

Kategorie otázek

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.