mosoj

Máte zapálený adventní věnec ?

Všem posílám vlastnoručně zapálený a vyfocený adventní věnec.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/464686/adven­tni_prani.jpg
Doplňuji:
Iv je pozorná. Ano pro focení jsem zapalíl všechny čtyři. Komu to vadí nechť se na to podívá až poslední týden před Vánoci.
Ještě jednou „klid a pohodu všem“ !!

Nejlepší odpověď
hanny 2

No mosoji je to nádhera,já to říkám pořád,že v jednoduchosti je krása!Když ho posíláš všem,tak já za sebe děkuji!
Adventní věnec budu dávat na hřbitov,takže ho zapálený nemám.
Doplňuji:
Taky jsem si všimla,že jsou zapálené všechny,ale nechtěla jsem Ti to vytýkat ,abych tu pochvalu nezkazila!

Další odpovědi
tom004

Dobré ráno.Svíčky zapalujeme vždy v neděli před obědem,hoří do večeře.Moc hezký,děkuji.

kropitko

Také díky, aspoň nějaký věnec, doma ho nemáme, jelikož máme dva potrhlé psy a dcera je ještě malá a chtěla by ho pořád někam přenášet a zhasínat a zapalovat apod,,,takže řaději ne,,,

WeeBear

Jsem na tom zcela obdobně jako kropitko, akorát s tím, že u nás by věnec nepřežil nápor půlročního věčně aktivního kocoura.

Každopádně, vždy jsem zapalovala věnec pouze v neděli. A pokud se kocour do příštího roku zklidní, tak věnec určitě bude. 🙂

anonym

A pomahal vam kocourek ? … jen jestli to nedelal nakonec on sam. To se mi totiz ani nechce verit, ze by jste tohle zvladl vy ! 🙂
P.S. Nadhera ! A vy uz mate Vanoce , ze mate zapalene vsechny 4 svicky ? 🙂

  • iv-

Doplňuji:
Mosoj, myslim , ze uplne nejvice pozorny – z nas vsech je Deda Louda. 🙂

  • iv-

Děda Louda

My adventní věnec nezapalujeme. Pouze svíčky na něm.
Ondyno se nám přihodilo, že jsme svíčky nechali hořet a šli si lehnout. Nemohlo to dopadnout jinak, než požárem. Naštěstí náš nepřekonatelný kocour ve snaze zažehnat neštěstí zahájil hasební práce a když zjistil, že na to sám nestačí, jal se nás burcovat ze spaní. No, tehdy to odnesl intarzovaný stolek, ale díky kocourově snaze a duchapřítomnosti se nic horšího nepřihodilo.

hanulka11

mě udivuje, že hoří všechny svíčky …inu asi to máte s tradicemi jinak .....