Avatar uživatele
mosoj

Máte zálohovanou bitovou kopii svého počítače ?

Doplňuji:
Souhlasím s Hlada. Mám také. Jenom dodávám že se zálohují i vaše adresáře a programy !!!!! Lze navolit.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? suaeda před 3818 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Odpoveď byla označena jako užitečná

Ano, mám a aktualizuju ji jednou za měsíc. Práce s tím není prakticky žádná, úspora času při opravách úžasná. Za šest let, co jsem si skládal tenhle počítač, jsem ani jednou nepotřeboval přeinstalovávat systém. Za tu dobu jsem minimálně dvakrát použil zálohu celého disku a několikrát zálohu omylem smazaného souboru. Obnova celého počítače je hotová do čtvrt hodiny.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?mosoj Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Ne nemam ani na jednom …jedine co zalohovane mam jsou veskere ovladace … programy ..dokumenty ..fotky …atd ty posilam na skydrive automaticky a jeste zalohu na externim HDD a kdyby nedej boze mel poruchu system nebo HDD v pocitaci tak ke kazdemu PC mam Windows a nahradni HDD ..vymena disku zabere cca 10min ..a OS mam nainstalovany za chvili a to i ze vsema ovladacema uzivatelkym rozhranim a aktualizacema …tak naco mit bitovou kopii …PS ;dvakrat do roka delam novou instaci windows …jen tak aby byly pc ciste :D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ne, nevidím k tomu důvod.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Zálohovanou kopii svých notebooků nemám. Ale mám stažený OS Win 7 – 32 bit, který jde zaregistrovat mým key. OS 64 bit, které jsou přímo přednastaveny na HDD jsem měl nainstalován, ale hodně věcí mi na něm nešlo. A samozřejmě mám uloženy všechny potřebné ovladače.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek