mosoj

Máte zálohovanou bitovou kopii svého počítače ?

Doplňuji:
Souhlasím s Hlada. Mám také. Jenom dodávám že se zálohují i vaše adresáře a programy !!!!! Lze navolit.

Nejlepší odpověď
Hlada

Ano, mám a aktualizuju ji jednou za měsíc. Práce s tím není prakticky žádná, úspora času při opravách úžasná. Za šest let, co jsem si skládal tenhle počítač, jsem ani jednou nepotřeboval přeinstalovávat systém. Za tu dobu jsem minimálně dvakrát použil zálohu celého disku a několikrát zálohu omylem smazaného souboru. Obnova celého počítače je hotová do čtvrt hodiny.

Další odpovědi
badisko

Ne nemam ani na jednom …jedine co zalohovane mam jsou veskere ovladace … programy ..dokumenty ..fotky …atd ty posilam na skydrive automaticky a jeste zalohu na externim HDD a kdyby nedej boze mel poruchu system nebo HDD v pocitaci tak ke kazdemu PC mam Windows a nahradni HDD ..vymena disku zabere cca 10min ..a OS mam nainstalovany za chvili a to i ze vsema ovladacema uzivatelkym rozhranim a aktualizacema …tak naco mit bitovou kopii …PS ;dvakrat do roka delam novou instaci windows …jen tak aby byly pc ciste :D

anonym

Ne, nevidím k tomu důvod.

suaeda

Zálohovanou kopii svých notebooků nemám. Ale mám stažený OS Win 7 – 32 bit, který jde zaregistrovat mým key. OS 64 bit, které jsou přímo přednastaveny na HDD jsem měl nainstalován, ale hodně věcí mi na něm nešlo. A samozřejmě mám uloženy všechny potřebné ovladače.