kazisvět

Máte zájem zkusit Google Moderator k návrhům na vylepšení Odpovědi.cz?

Napadlo mne, že by adminům mohla pomoci tato jednoduchá aplikace: http://goo.gl/mod/zQB5
Jde tam psát návrhy nových funkcí a hlasovat o nich, vše lze i anonymně. Pár svých návrhů jsem tam dal. Jedinou nevýhodou je nutnost vlastnit nebo zřídit Google účet. Pokud bychom to používali, možná by pak admini přehledně viděli, o jaké funkce na Odpovědích je zájem. Má to smysl?
Doplňuji:
Od admina jsem dostal mail, že návrhy na úpravy Odpovědi.cz v Google moderátoru budou sledovat, takže pokud chcete nějaký návrh napsat nebo o dosavadních 5 návrzích hlasovat, můžete. Stačí přejít na http://goo.gl/mod/zQB5 a přihlásit se přes váš Google účet.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
standa

Ano

Podle mě to smysl má…, jiná věc je, aby se případnými podněty admini fakt zabývali. Budu věřit, že ano 🙂
Doplňuji:
Už jsem to vyzkoušel a je to překvapivě snadný, přehledný… a fakt si myslím, že to může být dobrý nástroj pro soustředění uživatelských nápadů na jedno místo a pro adminy by to pak mohlo být i docela pohodlný. Pokud to už neudělal Kazisvět, tak já to píšu na info@odpovedi.cz

Další odpovědi
ondra07

Ano

Taky se přidávám. :)

anonym

Ano

Jen nechápu proč to robot automaticky překládá do té zkomolené angličtiny.

david22

Ano