Michal Kole

Máte za topením, hlíníkovou drazovou fólii? O kolik stupňů v bytě stoupla teplota nebo kolik Joulů tepla jste ušetřili?

Nejlepší odpověď
Sůwa

Tu hliníkovou fólii za topením skutečně mám, ale nějak vyrazně jsem to nepocítila. Tedy ne natolik, aby to bylo měřitelné, ale mám aspoň pocit, že jsem pro zefektivnění vytápění něco udělala. Určitě to není horší ☺

Další odpovědi
elektrikář

Na infra snímcích je jasně vidět unikající teplo které propouští zeď za radiátorem co to ušetří to nevim nějaká kalorie to jistě bude

radce

Podle výpočtů není tato fólie zbytečná, ale pokud spočítáme cenu za její pořízení a návratnost investice, tak nás nečeká žádná informace o závratném ušetření financí, opravdu jde především o dobrý pocit, že jsme „něco“ pro úsporu udělali…

Drap

Folii nemám. Mám řádně zatepleno, folie je zbytečná.