Máte z někoho vítr?!

Nejlepší odpověď
dudu

Jedna osoba, ze které mám vítr by se v naší domácnosti našla. Zhruba před devětatřiceti roky jsem jí ve stavu hlubokého omámení smyslů řekl ano, aniž jsem domyslel důsledky toho, že si mě za tu dobu přečte lépe, než katechysmus. Nestěžuji si, jen konstatuji.

Další odpovědi
anonym

Já mám vítr z událostí,které nemůžu ovlivnit.A pak mám respekt z něčeho nebo někoho,co se dá ovlivnit,ale je to dřina.a nejistý výsledek. :D

anonym

Vítr mám jenom ze soudů. Tam se mi opravdu nikdy nelíbilo.
Jinak občas nepříjemný pocit před návštěvou zubaře.

Drap

Mám občas větry z různých věcí. Z nikoho konkrétního snad ani ne. Možná z pracovníků FÚ

aramah

Není důvod z někoho ale z něčeho. Z počasí ano,údajně má sněžit a z toho mám vítr :D

WeeBear

Pár lidí by se našlo.
Konkrétně bych mohla jmenovat svou zubařku, která mě přepošle se sebemenším problémem do nemocnice na ambulanci, byť to není třeba. Z toho lítání po obrovském komplexu nemocnice mám více než jen vítr.

ondra07

Přidám se k ostatním. :) Mám vítr ze zubařů, ale nedávno jsem se přehlásil k jinému, tak uvidím. :)
A pak ještě z učitelky češtiny :))