DusanOrlik

Máte vzora?(napište kdo je pro vás vzor a proč)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Mám vzory, nejen vzor, a to pro mužský, ženský i střední rod.

Proč? Protoře mluvím česky ..

Další odpovědi
HOMER

Ne

Nemám někoho konkrétního,s kým bych se chtěl ztotožnit.Vzor je pro mně kdokoli,kdo udělá něco,za co si ho začnu vážit.

kapka

Ano

Mám vzor žena. 2.p bez ženy, 3.p ženě atd. 😁

anonym

Ano

Viz Kerberus.
P.S. Slyšels někdy, že také existuje pojem stud?

Alesh

Ano

Já jich mám víc. Navíc se mění v čase. A každý mě inspiruje v něčem jiném.
Pokud bych měl ale zmínit jednu osobu, pak by to byl prezident Masaryk, to je osoba, jejíž odkaz je opravdu obdivuhodný, doporučuji alespoň zběžně prostudovat.

dědapetr

Ano

Je to moje babička která byla a je mým vzorem i když nežije.Byla to moudrá žena.

Florinka

Ano

asi to bude znít dost blbě, ale jelikož jsme každý originál mám za vzor jen sebe, protože nač mít vzor v někom, když jím stejně nebudu, člověk může spoléhat jen na sebe, sám je veledílo svého života …

Kerberus

Omlouvám se za překlep – patří protože …