ReHu

Máte vyzkoušený váleček na těsto, který nelepí?

hanulka11 psala, že se jí silikonový neosvědčil. Ale existují i mramorové, nerezové apod.
Doplňuji:
Jasně, že podsypávám. Zatím používám klasiku – dřevěný. Ale kdyby se našlo něco nelepivého, byla by to příjemnější práce 🙂.

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Já myslím, že každý bude lepit, když nepoužiješ mouku na zaprášení. ale je to jen můj názor.

Další odpovědi
Mili @

Právě jsem chtěla napsat, že musíš podsypat moukou vál i váleček, jinak budou lepit OBA!

hanulka11

Já vždy taky chci vyzkoušet novinky ,jsem snad první kdo si věc pořídí. Vracím se však k osvědčenému dřevěnému válu a klasickému válečku . Dělají i válečky které se plní vodou a různé taháky na peníze.
Hm asi stárnu ,ale zůstanu věrná klasice.
Doplňuji:
ono i ty silikonové vály nejsou žádný zázrak , pak jsem ho používala i do pekáče místo vymazávání a v mrazáku na mřížkách aby se věci dobře vyndavaly ze šuplíků ,ale pak skončil nepoužíván .Ale silikonové formy na pečení s úspěchem používám to ano, mám jich několik a ty ráda doporučím.

flodur

My používáme váleček velmi často a vůbec nelepí,je potažený neflonem.