Lenča59

Máte vytvořený blog (či něco jiného) na eStránkách?

protože jsem si tam vytvořila taky dneska blog. v „Ovládácím Centrum“ mám v levém sloupci napsáno „Cenový program-Aktivovaný-zkušební doba skončí za 29 dní-objednávka >“ co to znamená? že za 29 dní nebudu moct jít na blok protože ho nebudu mít zaplacený? Prosím poraďte mi

Nejlepší odpověď
Bedy

eStranky nabízí několik tarifů – mimojiné tarif zdarma. Vy teď máte na zkušební dobu nějakej ten placenej, po vypršení těch 29 dnů se to přepně na ten zdarma. Na blogu přibydou reklamy, myslím, že tam nebudete moct nahrávat žádné soubory, atd.
Takže se ničeho nemusíte bát, přesto to občas sledujte – co kdyby náhodou – nevíte…

Další odpovědi
terry

Vypada to, ze ano. Ze mas asi pravdu.
Zaplatit nebo konec.
Nic nemuze byt zadarmo. Vzdy se nejekou formou plati.

Klarushka.48

Použití ZDARMA

Službu lze využívat neomezenou dobu zdarma za předpokladu, že stránky jsou stále aktivní (viz bod Ukončení služby). Po zkušební dobu 30 dní lze využívat i služby dostupné v placených programech (Nekomerčním a Komerčním programu). Po skončení této zkušební doby je stránka přepnuta do programu Zdarma a jsou nastaveny parametry služby dle platného ceníku.

Na stránky v programu Zdarma může provozovatel umístit reklamy vlastní nebo třetí strany. Do stránek v programu Zdarma nelze vkládat komerční obsah.

V případě, že se na stránkách v programu Zdarma nachází komerční obsah, systém automaticky zablokuje výsledné stránky dostupné na veřejné adrese. Přístup do administrační části webu bude nadále umožněn. 🙂 Radši jsi přečti všeobecné podmínky 😉