vlastina

Máte vysloveně oblíbené jídlo, po kterém byste se „utloukli“?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Pizza, kuřecí řízek, smažený sýr, makrela, houbová omáčka atd. Ještě ně+co by se našlo. Tyto jídla já opravdu můžu a několikrát si přidám. Prostě mňam 😛

Další odpovědi
oskar

Domácí kačena,zelí a knedlík mňam…

dagry

Jéjda tak těch je. Nemám vysloveně nějaké vyhraněné. Ale hned mi naskočil smažený řízek, pěkně šťavnatý a pak hned následuje pomazánka z krabích tyčinek nebo zeleninový salát a krabí tyčinky tam přidávám taky. Halušky s uzeným nebo s bryndzou, větrníky, šulánky s mákem a jiné dobroty. A teď nastává období hroznů, které miluji, takže se láduju hroznama.

quentos

třeba taková domácí pizza, po tý jo. Pak taky jakýkoli pečivo s mákem, čím víc máku, tím líp … ať už makový koláče nebo buchty

BEAES

Já mám moc ráda těstoviny na jakýkoli italský způsob, dnes jsem měla s rajčaty a Paladinem. Také jsem na buchty-makové, tvarohové i povidlové-nedokážu odolat.

panenka

Hrozně moc mám ráda Hermelin zapečený v bulce s oblohou a tatarkou vždy když jsem ve městě s manželem a nebo mám vyřizování tak si vždycky 2 koupím.

olda12

Šnycl na jakojkoliv způsob-nejradši s chlebem

elektrikář

Není nad babiččiny makové buchty,škoda že už mi žádné neupeče. Nějak se jí nechce z Olšan vracet domů.