Avatar uživatele
vlastina

Máte vysloveně oblíbené jídlo, po kterém byste se „utloukli“?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? panenka, dagry, flodur před 4956 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Jahoda

Pizza, kuřecí řízek, smažený sýr, makrela, houbová omáčka atd. Ještě ně+co by se našlo. Tyto jídla já opravdu můžu a několikrát si přidám. Prostě mňam 😛

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
oskar

Domácí kačena,zelí a knedlík mňam…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
dagry

Jéjda tak těch je. Nemám vysloveně nějaké vyhraněné. Ale hned mi naskočil smažený řízek, pěkně šťavnatý a pak hned následuje pomazánka z krabích tyčinek nebo zeleninový salát a krabí tyčinky tam přidávám taky. Halušky s uzeným nebo s bryndzou, větrníky, šulánky s mákem a jiné dobroty. A teď nastává období hroznů, které miluji, takže se láduju hroznama.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
quentos

třeba taková domácí pizza, po tý jo. Pak taky jakýkoli pečivo s mákem, čím víc máku, tím líp … ať už makový koláče nebo buchty

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BEAES

Já mám moc ráda těstoviny na jakýkoli italský způsob, dnes jsem měla s rajčaty a Paladinem. Také jsem na buchty-makové, tvarohové i povidlové-nedokážu odolat.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Hrozně moc mám ráda Hermelin zapečený v bulce s oblohou a tatarkou vždy když jsem ve městě s manželem a nebo mám vyřizování tak si vždycky 2 koupím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
olda12

Šnycl na jakojkoliv způsob-nejradši s chlebem

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
elektrikář

Není nad babiččiny makové buchty,škoda že už mi žádné neupeče. Nějak se jí nechce z Olšan vracet domů.

před 4947 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek