Mišat

Máte výčitky v opilém stavu?

Ahojky,mno co si budeme povídat každý se alespoň občas trochu víc opije,jenže co jsem viděla u mého kamaráda,když byl v opilém stavu mě udivilo.Když jsem byla na akci,byl tam i můj kamarád a jeho holka,když se opil neskutečně si vyčítal jak sem šel,že chce domů a je mu zima..pak se rozbrečel,že nechce Sáru(jeho holku) ztratit apod.To jsem docela koukala,abych vám pravdu řekla.Nechápu..že jim to za to stojí..I vám se to někdy stává??

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, když se připiju, brble holka, ne já…
;-D

Další odpovědi
klumprt

Někdy jsem asi trochu protivnej, ale moc často ne. Mívám spíš sklony filozofovat, ačkoliv zformulovat myšlenku už téměř nedovedu. Neperu se. Někdy usnu – tzv. umakart. Párkrát se stalo, že mě něco dojalo k slzám.
Výčitky nebo nějaké úzkosti zásadně nepěstuju. To by pak ten alkohol ztratil pro mě veškeré kouzlo.

ivzez

Vycházíte z mylného předpokladu, ne každý se opíjí …

Z těch, kdo se „alespoň občas trochu opije“,
zdaleka ne každý mívá výčitky.
A kyž, pak až druhý den (když je jim „nevolno“).

fyziq

Mám výčitky, vždycky, když se napiju, tak se pobleju a já debil si říkám, proč to chlastám

anonym

ano,stávalo se mi to,když jsem byl ještě ,mladý klučina

Agneta

Každá osobnost je jiná:D
Někdo je agresívní, jiný brečí a lituje, a někdo je naopak veselý a uspořádá třeba „závody ve chcaní do dálky“ že?:DDD

putující

V „opilém“ stavu ne, ale potom se občas dostaví.