ReHu

Máte vy nebo někdo z vašeho okolí pozitivní zkušenosti s „léčbou“ prokrastinace?

https://www.go­ogle.cz/search?q=lze+pro­krastinaci+le­cit&oq=lze+pro­krastinaci+le­cit&aqs=chrome­..69i57.24092j0j4&c­lient=tablet-android-asus-rev&sourceid=chrome-mobile&ie=UTF-8

☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆☆

Do paroma, kruci sakra.
Já se ptala na to, na co jsem se ptala.
Jestli nevíte o nikom, komu se daří úspěšně bojovat, popř. jak. Popisování toho, jak děláte všechno hned si ponechte na jiný dotaz. Včetně již známých odkazů na psycholog.poradny.

Nejlepší odpověď
gecco

Ne, prokrastinace vyhrává…
😉

Další odpovědi
annas

Další odpovědi najdete v archivu

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/prokrastina­ce-aneb-jak-s-ni-bojovat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-prokrastinace
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-zbavit-lenosti-novodobe-nazyvane-prokrastinace
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/trpim-prokrastinaci-a-prave-ted-mam-tezky-zachvat-co-mam-delat
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-se-primet-neco-delat

atd.

Osobně se snažím nic neodkládat, řeším pokud možno hned. To, co považuj za důležitější, upřednostňuji.

Řeknu si, chci to udělat, nikoliv musím to udělat.

Když se nedaří, tak odložím ..
Budu na to myslet zítra, jak říkala "Scarlet O'Harová… ale občas se stane, že je pozdě…

briketka10

Raději hned, nežli pozdě.
Když mám umejt nádobí, tak ho umyju, když mám prázdnou
ledničku musím na nákup ne tak kvůli sobě, ale kocourkovi
ten, kdyby neměl co jíst, tak bych si to neodpustila, bordel v
bytě hned uklízím a tak to mám se vším.
Špinavý prádlo vypere pračka, když nezvládám mužskou práci
musím si někoho pozvat to je jasný :))

Léčit jsem se taky nikdy nemusela to fakt ne.

Prokrastinace je výrazná a chronická tendence
odkládat plnění povinností a úkolů na pozdější
dobu. Může představovat rizikový fenomén pro
duševní zdraví. Nikoho podobného ani známého
v mém okolí neznám.

klumprt

Několikrát jsem se chystal zajít s tím k doktorovi, ale vždycky jsem to nakonec z nejrůznějších důvodů odložil. Příští týden tam ale už namouduši zajdu 🙂

anonym

Zkušennosti u ostatních nemám,raději to udělám hned a mám klid.
Nemusím se léčit.

Luxx

kéž by :D

jmhad

Proč se rozčilujete? Jsou zde tací, kteří mají tento web jako svoji jedinou zábavu či možnost sebeuspokojení. Někdo mastrubuje, jiný sedí na odpovědích a ke každé otázce něco napíše,třeba hovadinu.
K Vaší otázce zde asi relevantní odpověď nedostanete z jednoduchého důvodu – není to nemoc. Je to běžné uvažování lidí,zpravidla vysokoškoláků nebo s vyšším vzděláním, které bylo vlastní spíše „jižním“ etnickým skupinám a které se rozšířilo k nám v souvislosti s globalizací světa pomocí internetu a tzv. soicálních sítí.

Agneta

Vážení účastníci, to nemáte slitování s naší ježibabou? Podívejte jak jste ji vytočili!
:DDDDDDDDDD
To aby měl člověk strach – té ježibabě dát odpověď…:DDD
Ještě že to není v reálu, to už by mi vjela do vlasů:DDD
♫♫♪☺♫♫♪♪☺♫♪♪♪♫
No ta musí mít fakt super chlapa:DDD

ReHu

Nezáviď 😁 😁 😁

ReHu

No právě, Jugare.
Někdo hned a jiný až když to je opravdu potřeba.
A mezi tím spoustu jiného potřebného.