Máte všechny špunty od umyvadel, dřezů, bidetů, van… na řetízku nebo jsou některé urvané?!

Nejlepší odpověď
Dismas

My máme takové ty, které se uzavírají zatlačením a otevíraj dalším zatlačením.

Další odpovědi
briketka10

Jen u vany mám s řetízkem. U dřezu
a umyvadélka mám bez řetízku ani u
nich nebyl. Bidet zatím nevlastním :)

led

Nemám ich na retiazke a je to potrebné?
Uzávery odtokov sú súčasť týchto zariadení a uzatvárajú sa zatlačeném, prípadne pootočeném kolečka.

gecco

Mám na řetízku jen jeden špunt – ve vaně, všechny ostatní byly (i původně) bezřetízkové…
😉

JájsemRaibek

Nemám žádný na řetízku, ty nové jsou již bez. Mají takové velké gumové poutko.

anonym

nemám doma žádný onen gumový špunt. jen ty ovládané zamáčknutím

jirka F

My máme akorát od vany a od dřezu ty gumový z řetízkem v umyvadle máme to co se otevírá zmáčknutím.

Klaproth

Právě proto, že jsme to doma měli furt urvaný, jsem všechno předělal na zamačkávací bezřetízkové zátky. V bidetu jsem špunt nikdy neviděl.

motýlemanuel

Příspěvek smazán administrátorem.