hanulka11

Máte velkou trpělivost?

Tak si to vyzkoušejte.
http://www.bos­kowan.com/www/jir­ka/zzz/klicko­vana.htm
Doplňuji:
já měla přes 14 no budu pilovat :D:D

Nejlepší odpověď
briketka10

na třetí pokus 16.828 sec dál mi to nešlo, ale je to bezva na soustředění 🙂
Doplňuji:
IK — JE NEJVĚTŠÍ ŠAMPIÓN MÁ 40 SEKUND !!

Další odpovědi
Andělé

No Barbakane,tak to si fakt frajer! To mě se povedlo přes 17,ale bylo to až na několikátý pokus. Na poprvé ani náhodou..
Hanulko,skvělé na trpělivost.:-)
Doplňuji:
Barbakane,ale stejně jsi dobrý. Já jsem pak taky přišla kde chvíli zůstat a kostky tím na chvíli převézt,pak jsem zas táhla jinam a opět chvilku počkala,pak jsem chvíli lítala,ale po 17 mě už dostaly.
Tolik co Ty bych nedala,klobouk dolu.:-)

IK

Dala jsem 40 sekund, ale neumím udělat odkaz, jen jsem si udělala snímek obrazovky. Tak to je na další otázku.
Jak jsi to udělal?

anonym

Tak co,kdo mě překoná ?!
Doplňuji:
Andělé i vy ostatní. I já to neudělal napoprvé,ale pravděpodobně jsem přišel kde poprvní táhnout a výsledek je znám! 🙂

Zdroj: http://img.na­dapenny.com/t20/120­68/nadap120938620­030230.jpg

Drap

Trpělivost mám, ale tohle tedy ne.
pokusy , všechny pod 0,5 s

aramah

Tak tu trpělivost, musím ještě pilovat :)

Jikra

Tak to máš štěstí že jsi ženská a navíc že nesedíš vedle mě. To je pro nás choleriky jak dělaný. Musím jit od válu, mám po náladě!

fihas

já jsem vydržel 3 sekundy 18 bych asi nezvládl :)

pusinka50

Tak až do dneška jsem se chlubila svým velmi dobrým postřehem, dneska mě malej červenej čtvereček pěkně utřel, jen 10 sekund a prchám pryč, trpělivost tedy nemám:-)

anonym

IK,to se ptáš mne?

IK

jasně.
co tohle, povedlo se?
http://citanan­da.galerie.cz/5661693-skore#84039411
nejsem si jistá zda se to nezobrazí jen mně že jsem přihlášená.