Avatar uživatele
anonym

Máte ve svém slovníku slova …

… nemám,nejde to,neumím ?
Doplňuji:
Doktore,ty nepoužíváš hlavu ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? barnajka, fcoop před 4539 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Sůwa

Pro Dr.Axl : mám obavu, že jedno slovo ve Tvém slovníků přece jen chybí : ETIKETA. Při upozornění na nedostatky druhých by se jistě dala použít vhodnější forma, která by dotyčného zbytečně neurážela.
Pro barabakan: snažím se podobná slova používat co nejméně

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ve svém slovníku v knihovně mám úplně všechna slova, kdyby nebyl komplexní, dal by se jen těžko používat.
Milý Pavle, kdybych nepoužíval hlavu, těžko bych byl zlatý, právě naše hlava umožňuje analyzovat více významů téhož sdělení.
Jenže ty ses ptal na slovník a ne na hlavu!
Doplňuji:
Ad suwa, nejen že znám etiketu, ale i netiketu, tj. pro virtuální komunikaci.
A netiketa nikde nestanoví, že by na netu mělo přednost pokrytectví a přetvářka před věcnou sdílností. Jsi tu krátce, takže jsi zřejmě ještě nezaregistrovala dlouhodobé a leckdy marné snahy o zdejší osvětu a aspoň základní respektování pravidel závazných pro nás všechny.
Nejspíš se cítíš dotčena reakcí na dotaz na modrou lištu. Jen jsem vyjádřil spontánní pocity, nebylo v tom nic osobního, šlo o pouhá fakta notoricky známých atributů Odpovědí. Lehce expresivní vyjadřování kodex nezapovídá, zato věčné opakování otázek ano, zkus si jej někdy přečíst,

  • docela poučné.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

Ano,ale sama si přidělám kliku,nejsem žádný silák,něco si zatluču,přilepím těsnění,nastavím techniku atd.ale jak dojde na něco moc odborného a práci pro "chlapa"tak musím říct neumím a nejde.A to slovo nemám je myšleno jak ? Kdyby mě třeba někdo požádal o půjčku ? Chápu to dobře ?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Velmi málo

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Ad suwa, abych se tě opět nedotkl, raději to vkládám diskrétně do diskuze. Při osobních odkazech na uživatele není zrovna podle netikety komolit jejich nick, v internetové komunitě se to považuje za záměrnou a jízlivou až hrubou urážku.

před 4537 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek