Avatar uživatele
anonym

máte ve svém okolí taky takové důchodce?

kteří se nudí,na všechno jen nadávají,jsou přesvědčeni že všechno znají,umí a vždy mají pravdu,ale ve skutečnosti to jsou zamindrákovaní dědečkové většinou pod pantoflem a mnohdy agresivní,a když jím odporujete tak začnou argumentovat jak jsou nemocní a že se nesmí rozčilovat?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, dudu, dagry, iceT před 4860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dagry

Tak v našem baráku naštěstí takoví nejsou, ale v domě jak bydlí mí rodiče, tak tam je takových prudérních a zvědavých důchodců plný barák. Vždycky si říkám, chudáci noví, mladí nájemníci, kteří se tam jednou, mezi ty starousedlíky, nastěhují.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

Kdyby jen důchodce. To co tady popisujete platí i na část ostatních spoluobčanů.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Tací jsou všude, někteří mají ve své rodném listě uvedené datum narození i okolo roku 1990.
Pokud mohu, tak je neregistuji, pokud mne začnou otravovat, prudit, dostanou ode mne svůj díl a bez servítek. Větší radost mám z mladých lidí (s rokem narozením pod 1930, kteří se tále snaží v rámci možností pomoci druhým, aktivně se zapojit do rozvoje obce, nějakého sdružení, pomáhají dětem s poznáváním hostorie místa kde žijí apod.

Zdroj: život

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Sice oproti jiným skupinám kterým od nového roku ubírají budou důchodcům opět přidávat, jsem ochotna některým doplatit na léky na nervy, jelikož míra slušnosti některých je až zarážející a měli by se léčit.

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek