máte ve svém okolí taky takové důchodce?

kteří se nudí,na všechno jen nadávají,jsou přesvědčeni že všechno znají,umí a vždy mají pravdu,ale ve skutečnosti to jsou zamindrákovaní dědečkové většinou pod pantoflem a mnohdy agresivní,a když jím odporujete tak začnou argumentovat jak jsou nemocní a že se nesmí rozčilovat?

Nejlepší odpověď
dagry

Tak v našem baráku naštěstí takoví nejsou, ale v domě jak bydlí mí rodiče, tak tam je takových prudérních a zvědavých důchodců plný barák. Vždycky si říkám, chudáci noví, mladí nájemníci, kteří se tam jednou, mezi ty starousedlíky, nastěhují.

Další odpovědi
kropitko

Kdyby jen důchodce. To co tady popisujete platí i na část ostatních spoluobčanů.

venkovan

Tací jsou všude, někteří mají ve své rodném listě uvedené datum narození i okolo roku 1990.
Pokud mohu, tak je neregistuji, pokud mne začnou otravovat, prudit, dostanou ode mne svůj díl a bez servítek. Větší radost mám z mladých lidí (s rokem narozením pod 1930, kteří se tále snaží v rámci možností pomoci druhým, aktivně se zapojit do rozvoje obce, nějakého sdružení, pomáhají dětem s poznáváním hostorie místa kde žijí apod.

Zdroj: život

anonym

Sice oproti jiným skupinám kterým od nového roku ubírají budou důchodcům opět přidávat, jsem ochotna některým doplatit na léky na nervy, jelikož míra slušnosti některých je až zarážející a měli by se léčit.