Avatar uživatele
Stingo

Mate ve svém okolí spis lidi, co vas dobíjí nebo vysávají?

A jak s nima komunikuje?
Doplňuji:
spíš a ne spis 🙂 ono je to asi stejně jedno…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iceT, marci1 před 3685 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Questman

No na základce mě jeden málem dobil, na druhou stranu mě ještě žádná nevysála, takže kolem mám asi spíš ty dobíječe. Od páté třídy jsem ho neviděl, takže s ním nijak nekomunikuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Žádné spisy lidí neshromažďuji, ani nevyhledávám.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
beer

Okruh lidí k bližšímu kontaktu si mohu vybírat a proto vybírám velmi pečlivě, ale i tak nemohu říci, že by mne „dobíjeli“. Je mně s nimi zkrátka fajn ))
Doplňuji:
Řešení záleží na více okolnostech.

Snažil bych se s dotyčnými nejprve jejich negativní chování probrat a říct v čem vidím problém – zkrátka pokusit se o nápravu.
¨
Také je možnost (a podle mne nejrozumnější) svěřit se nejdříve s tímto problémem odborníkovi (psycholog) a teprve pak, podle jeho instrukcí, jednat s rodinnými příslušníky.
Ale já jsem tvrdá palice, kdysi jsem to proto řešil nekompromisním přerušením veškerých kontaktů, což má řadu důsledků. Dnes jsem ale spokojen.

Je tedy jen na tobě, jaký postup zvolíš – řešit to ale musíš, jde o tvoje zdraví a kvalitu života !

Upravil/a: beer

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?www Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Spíš ty „dobíječe“. „Upíry“ se snažím eliminovat. V soukromí preferuji jen ty kladné, s humorným přístupem k životu. Někdo to má třeba horší v práci, kde se s těmi „upíry“ stýkat musí. Jediná rada je – komunikovat s nimi jen to nejnutnější a moc si jich nevšímat. Naštěstí já je kolem sebe nemám. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
huxa

Ani jeden z těchto typů 🙂 energii přijímám pouze z jídla a vibrací vzduchu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek