Stingo

Mate ve svém okolí spis lidi, co vas dobíjí nebo vysávají?

A jak s nima komunikuje?
Doplňuji:
spíš a ne spis 🙂 ono je to asi stejně jedno…

Nejlepší odpověď
Questman

No na základce mě jeden málem dobil, na druhou stranu mě ještě žádná nevysála, takže kolem mám asi spíš ty dobíječe. Od páté třídy jsem ho neviděl, takže s ním nijak nekomunikuji.

Další odpovědi
Děda Louda

Žádné spisy lidí neshromažďuji, ani nevyhledávám.

beer

Okruh lidí k bližšímu kontaktu si mohu vybírat a proto vybírám velmi pečlivě, ale i tak nemohu říci, že by mne „dobíjeli“. Je mně s nimi zkrátka fajn ))
Doplňuji:
Řešení záleží na více okolnostech.

Snažil bych se s dotyčnými nejprve jejich negativní chování probrat a říct v čem vidím problém – zkrátka pokusit se o nápravu.
¨
Také je možnost (a podle mne nejrozumnější) svěřit se nejdříve s tímto problémem odborníkovi (psycholog) a teprve pak, podle jeho instrukcí, jednat s rodinnými příslušníky.
Ale já jsem tvrdá palice, kdysi jsem to proto řešil nekompromisním přerušením veškerých kontaktů, což má řadu důsledků. Dnes jsem ale spokojen.

Je tedy jen na tobě, jaký postup zvolíš – řešit to ale musíš, jde o tvoje zdraví a kvalitu života !

marci1

Spíš ty „dobíječe“. „Upíry“ se snažím eliminovat. V soukromí preferuji jen ty kladné, s humorným přístupem k životu. Někdo to má třeba horší v práci, kde se s těmi „upíry“ stýkat musí. Jediná rada je – komunikovat s nimi jen to nejnutnější a moc si jich nevšímat. Naštěstí já je kolem sebe nemám. 🙂

huxa

Ani jeden z těchto typů 🙂 energii přijímám pouze z jídla a vibrací vzduchu.