Avatar uživatele
anonym

Máte v úmyslu jít na nějaký ples ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? Drap, redy, Damiana, gagaga, kavac, anonym, Bad Wolf před 3747 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
redy

Nojo ale ským, ne že bych neměla možnost, jenže na plese se většinou tančí a moji kamarádi nejsou zrovna super tanečníci.A jít a jen sedět se skleničkou červenýho vína můžu i jinde :)
(taky nejsem kdovíjakej trsák) :)

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Šel bych, ale není KAM.
Za komunistů jsme tady měli hospodu s tanečním sálem a do roka 4 – 5 tanečních zábav (2 plesy + taneční zábavy..Poslední leč, Posvícenskou a občas udělali mládežníci taneční zábavu).Na oba plesy jsme s manželkou chodili + ještě nějakou tu zábavu).Po revoluci vrátili hospodu dědicům, ti ji ihned prodali, další majitel ji dal bance do zástavy a zkrachoval, pak zkrachovala i banka a dneska hospoda chátrá, protože není žádný majitel.
A do blízkého města (5km) se mi nechce…buď vzít auto a nepít nebo jít tam i zpět pěšky, nehledě na to, že NEJSOU PENÍZE na nějakou zábavu (tenkrát na ples vstup 10 Kčs, dneska ve městě 150 Kč).

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
arygnoc

určite.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Jeden ještě zvládnu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Už mám letos tři za sebou!:-) O víkendu jdeme na další dva a tak dál až do konce března. Nastala holt moje Prima sezóna. 🙂 Moc rádi s mužem tančíme, alkohol vůbec nepijeme, ale bavíme se výborně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Bad Wolf

Ne, nemám v úmyslu jít na ples, tak jako léta předtím. Však jsem naposledy byla na maškarním plese ještě jako dítě a to jednou za Makovou panenku a podruhé jako sultán.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Hamon

Šel bych, ale není s kým. V mém okolí nevím o nezadané slečně přiměřeného věku, která by chtěla tančit.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
arygnoc

lahny, čo kecáš, za komoušov predsa bolo VŠETKO zle, včítane zábavy (aspoň to tvrdia kuratá, ktoré o tom hovno vedia).

je smutné, že nemáš ani na tágo (5 km = 200?), proste to za teba odzvonili, lepšie časy, tak nefňukaj.

alebo: napíš zemanovi, ten ti pošle aspoň fľašu slivovice, aby si to oplakal s gráciou.

před 3747 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Právě to, že jsme se měli za komunistů hůř, tvrdí lidi, kteří volí modré ptáky a vědí houby jak bylo za komunistů.Ano, v některých věcech bylo hůř, ALE NE VE VŠECH.Dnes je hůř VE VŠECH věcech, ale hlavně že nemáme fronty na babány a můžeme svobodně cestovat, ale jak když je člověk nezaměstnaný?
Dříve mě stačil na jeden ples výdělek co jsme měl za 1 den (150 Kčs…vstup za 2 osoby, řízek pro dvě osoby 24,několik piv po dvou korunách, 2 flašky vína po 18 = 36 Kč a ještě nějaké frťany).
A domů bez taxíku a s partou sousedů.
Dneska mě výdělek za jeden den (500 Kč) na takovýto ples NESTAČÍ a to ještě bych MĚL podle tebe platit taxík.

před 3747 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

hovoríš mi z duše.

proste – dobre už bolo.

samozrejme, dnes máš slobodu, ale nemáš na ňu (ergo = nemáš ju teda aj tak).
takže nič sa nezmenilo, ak nepočítame, že spodných 10 miliónov (v čr) si pohoršilo. ale to je detail (pre horných 10.000).

takže: žiadna zábava, žiadny tanec, ale makaj, aby sa mohli na hrade baviť.

před 3747 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek