BEAES

Máte v rodině nějakou Marii?

Mám pocit, že je alespoň jedna v každé rodině. Zítra má svátek, nezapomeňte!

Nejlepší odpověď
quentos

babičku, ale už je nějakou tu desítku let po smrti ;{(>

Další odpovědi
anonym

já né,tak nemám komu popřát a přitom ráda posílám přáníčka

Miroslavst

Mám, manželka, ale svátek slaví 25.3.

tojsemjá

Jedna by se našla,ale moc jí nemusím.Ta kterou jsem měla ráda už bohužel není…Ale jméno je to krásné,vždycky se mi líbilo.:-)

ReHu

Nemáme.

lorja

Ano.Maminka mého manžela je Marie a byli jsme ji popřát včera odpoledne,protože dnes musel manžel jít do práce.

BIGFOOT

BEAES,MOJE KRÁSNÁ O 20 LET MLADŠÍ MANŽELKA SE JMENUJE:JANAMARIE-BIGFOOT