Máte v rezervě slova, která nahrazují slova sprostá?

Já například používám kurde, kužva, kurec. A co vy ?

Nejlepší odpověď
Pepa25

Nejčastěji posílám lidi a věci do jednoho městyse na jih od Prahy, který dnes tvoří souměstí se Sedlcem 🙂. To už bych se musel zatraceně hodně naštvat, abych řekl něco jiného …

Další odpovědi
gecco

Namísto „kuwa drát“ použiju jen „drát“…
😉
Snažím se ´drsná slova´ nepoužívat, vyjadřují neschopnost (vy)řešit daný problém.
A já raději řeším, než nadávám…
😉
Pokud už něco takovýho řeknu, znamená to, že:

  1. rezignuji na řešení (neumím to – a to mne kuwsky žere)
  2. rezignuji na řešení (´tazastel´ si řešení nezaslouží a nebo neumí vyslechnout)
  3. přecházím na řešení ´fyzické´ (vyhazov z knajpy, přesdržka…)

😉

zzzlatokopka

Já nadávám sprostě jen když velice, velice zuřím a to na asertivitu kašlu:-)

nnn1

Já nikdy nemluvím sprostě (neboť se snažím ve všem řídit Biblí a v ní se mluví i o „zkažených slovech“ – např. Efezanům/Efez­ským 4:29).

Někdy říkám slova jako do háje, do Prčic.
Moje dřívější kamarádka říkala do prkýnka dubovýho.

briketka10

můžeš si jít stěžovat třeba do „Moskvy“ !
místo „p..a“ používám někdy broskev – ve společnosti :))

na nic už si nevzpomenu je toho víc..

Doplňuji:
kurňa a kurnik šopa :))

lota

Náhradní slova v rezervě mám, ale když na to příjde, zrovna mi jdou na jazyk jen ta skutečně sprostá.:-(

Putin

Já používám sprostá slova v jiných jazycích. Každý ví, co znamenají, ale nic vám za to nehrozí 🙂

Luxx

kur vajca snáší :)

briketka10

cikánům – kofoly :))