Máte v práci BYOD?

co to je http://cs.wiki­pedia.org/wiki/BY­OD
-
Pokud ne, uvítali byste to?
-
Už v r. 1995 jsem používal PDA (Palm OS) ve spojení s BT v MT. Zpracování rozpočtu, dodatky smluv apod. Zajít na pivko, zpracovat, odeslat mailem.

Odpovědi
ladaadal

Nemáme a ani bych nechtěl. Pár vybraných jedinců má firemní notebooky. Zatímco já si zajdu na pivko, jak píšeš, a maximálně mi někdo cinkne, co je ráno potřeba udělat, dotyční vyvolení musejí být k dispozici i s notebookem, takže, když jim někdo zavolá, musej na tom ihned začít dělat a poslat to do sítě, takže za mě NIKDY.