ReHu

Máte v ložnici televizi?

Doplňuji:
Večernice je můj člověk. Přesně tak usínám 🙂.

Nejlepší odpověď
vecernice

Mám a bez ní neusnu.Nastavím vypnutí,zeslabím a příjemně usínám.Nejhorší je uřvaná reklama,tak že hodně stlumím.

Další odpovědi
quentos

na co? ještě to tak. Stačí jedna v obejváku.

anonym

jo i pc,ale už roky to chceme změnit,ale pokaždé vyhraju já a moje tv

panenka

Ano mám mám tám také Počítač

elektrikář

Dívám se s postele a doslova to působí jako prášek na spaní. Občas mi hraje celou noc.
Doplňuji:
Mám obývák zkřížený z ložnicí.

cukrar

No jistě.......bez televize v ložnici?
to snad ani nejde.

BEAES

Máme, ale pouštíme ji jen velmi zřídka.

oskar

Ano televize v ložnici to je skutečně uspávací prášek.Ještě doplním silný prášek.

nabubindes

protože mám ten „nešvar“, že chrápu ve všech polohách, máme každý svoji ložnici v jiné části domu tedy ano máme také televizi v ložnici.

lorja

V ložnici televizi nemáme.

mosoj

Na co, jak dopadnu tak spím. Chodím spát v 02,00 hod.

Večernice s takovýmto nickem se opravdu nedá usnout. To by bylo proti zákonům přírody.