Máte v kufru svého auta také i startovací kabely?

Já je vozím stále, ne proto, že bych měl problémy s akumulátorem, ale proto, abych pomohl řidičům, kteří se dostali do nesnází, obzvlášť v mrazivých dnech. Je vidět, u některých odpovědí, že nejste solidární ani k jiným řidičům.

Nejlepší odpověď
mosoj

Mám tam ledacos i startovací kabely.
Kdysi jsem v zimně zapoměl zhasnout světla při zaparkování. Koho jsem žádal o pomoc ten kabely také neměl. Přivolaný Žlutý anděl přijel, vytáhl kabely připojil a já jsem nastartoval. On kabely odpojil, nechal si zaplatit 800 Kč a odjel.
Je sice pravdou, že nyní většina pojišťoven má v pojištění také asistenci. Dokonce ji mají společnou. Jestli ale i na takovýto případ nevím.
Roztláčet nedoporučuji. Pokud to nechytí ihned, pak se ničí katalyzátor.

Další odpovědi
gecco

Jasně…
Bez těch nevyjíždím…
😉

Drap

Už léta je vozím

Lamalam

Jakmile začne mrznout, tak si je do auta dávám. Nikdy jsem je zatím nepotřebovala.

orwell

Nemám, nepotřebuji, já mám kliku!

Rocker

Samozřejmě vozím,nikdy nevím kdy se budou hodit.Taky hasičák,ruční navíják v zimě řetězy.

honza19hk

kably mám, kdysi jsem si je vyrobil z kabelů ke svářečce.
Solidární jsem, dneska jsem tahal do kopce 4 kamiony a babu v BMW na leťákách.

nosahosa

Mám je ale ještě jsem je nikdy nepoužil.

cukrar

vozím je ze stejného důvodu jako Vy. Často pomáhám ráno startovat silným kabelem…

NelieM

Od jisté doby, kdy jsem měla porouchanou baterku tak ano, mám je v kufru.

Klaproth

Nevím přesně, mám v autě strašnej bordel, startovací kabely jsem si kdysi nechal dělat, doma nejsou, předpokládám tedy, že asi budou v autě.

Mc Merkurion

na co sebou budu vozit takovou zátěž,když to nestartuje,stačí roztlačit,proto sebou vozim manželku,ona ji ta trocha pohybu neuškodí…

anonym

ne, nikdy jsem je ani nepotřeboval

zjentek

kapotu si sice sám otevřu, ale nedostanu se ani k baterce, natož někam jinam. Dneska to tím plastem asi zalívaj nebo co.

anonym

Ne,nepatří to k povinné výbavě.

Emefej

V zimě je vozím.

mosoj

Do háje „v zimě“.