Máte v jídelníčku v oblibě to, co jste jako děti nesnášeli?

Já ano. Je to špenát, vše z červené řepy, cuketu na všechny způsoby…

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jakékoli tučné maso,koprovku,kře­novku,kuře na paprice,skopový guláš a naopak co jsem v dětství měl rád tak teď nemusím.

Další odpovědi
Šidlo

niečo by sa našlo

banány, štipľavé, mak......viac mi nenapadá

da ny

Jako dítě jsem ve školí jídelně nesnášela mlékovou polévku, rýžový nákyp a zemlbábu, též škubánky a šišky s mákem.
Nesnáším to i nyní, jen zemlbábu a šišky jsem schopna pozřít i s chutí :D. Hrachovou kaši od dětství stále nemusím stejně jako halušky s brynzou. ;)
Nejedla jsen jako dítě „tlusté“ maso, bůček atp. Nyní je to pro mne i pochoutka.

kolobezka2

V roce 1961 jsem naposledy jedla rajskou polévku a už ji jíst nebudu.Játra mi nevadí ale uvařená brrrrrr!

RyuzakiKate

Špenát miluju už odmala :) ale učím se taky jíst červenou řepu, cuketu miluju, i lilek, naučila jsem se jíst rajčata, okurky a ták.

anonym

Jako malej jsem nejedl špek, teď skočím skoro na každej.