beer

Máte uživatelé ICQ nyní problémy s přihlášením? Je to jediná komunikace, kam chodím – mají ji známí i kamarádi.

Jsem nezvykle rychle jakoby přihlášen, ale chyba. Nikdo mne nevidí, moje kontakty jsou bíle zabarveny, ony se totiž nenačetly. Jsem ve skutečnosti červeně nepříhlášen, musím akci několikrát opakovat, dokonce zrušit a zkusit znovu. Vždy se ale nakonec nějak přihlásím, čištění nepomohlo.
Děkuji za zkušenosti, ne návrhy na Skype ap.
Doplňuji:
Badisko to vše vím. Ale nejprve zjišťuji, zda se nejedná o chybu mého PC, což se může kdykoliv stát.

Nejlepší odpověď
www

Na mobilu problém nemám, jenže to je icq-quip. Na PC jsem to dlouho neotevíral, ale o problémech slyšel z několika stran. Co taky můžeš očekávat, když to koupila Nova 😁.

Další odpovědi
badisko

smazat pomoci revo uninstaller a preinstalovat icq…doporucuji vsak vlastni …nee doporucenou instalaci vyhnete se tem priblblejm vyhledavacum od ICQ a domaci stranky ICQ…ted jsem ho pustil a jede mi normalne …ja mam icq i skype ..pouzivam oba …a nemam problem …
Doplňuji:
jo a je na svete icq 8 ale neni o co stat .....zkusil jsem ho a po 10 min jsem zase presel na 7 …

radce

Problémy jsem nezaznamenal, a to tam visím téměř stále. Ovšem používám QIP, nyní novou verzi QIP2012…

cochee

Totéž jako „radce“

badisko

jak jsem psal me zadny problemy nedela

badisko

jak jsem psal me zadny problemy nedela

beer

Fajn a díky!