Zlatý

Máte uživatelé ICQ nyní problémy s přihlášením? Je to jediná komunikace, kam chodím - mají ji známí i kamarádi.

Jsem nezvykle rychle jakoby přihlášen, ale chyba. Nikdo mne nevidí, moje kontakty jsou bíle zabarveny, ony se totiž nenačetly. Jsem ve skutečnosti červeně nepříhlášen, musím akci několikrát opakovat, dokonce zrušit a zkusit znovu. Vždy se ale nakonec nějak přihlásím, čištění nepomohlo.
Děkuji za zkušenosti, ne návrhy na Skype ap.
Doplňuji:
Badisko to vše vím. Ale nejprve zjišťuji, zda se nejedná o chybu mého PC, což se může kdykoliv stát.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Odpoveď byla označena jako užitečná
Zlatý

Na mobilu problém nemám, jenže to je icq-quip. Na PC jsem to dlouho neotevíral, ale o problémech slyšel z několika stran. Co taky můžeš očekávat, když to koupila Nova :-D.

Další odpovědi:

Zlatý

smazat pomoci revo uninstaller a preinstalovat icq...doporucuji vsak vlastni ...nee doporucenou instalaci vyhnete se tem priblblejm vyhledavacum od ICQ a domaci stranky ICQ....ted jsem ho pustil a jede mi normalne ....ja mam icq i skype ..pouzivam oba ...a nemam problem ...
Doplňuji:
jo a je na svete icq 8 ale neni o co stat .....zkusil jsem ho a po 10 min jsem zase presel na 7 ...

Bronzový

Problémy jsem nezaznamenal, a to tam visím téměř stále. Ovšem používám QIP, nyní novou verzi QIP2012...

Stříbrný

Totéž jako "radce"

Diskuze k otázce

Zlatý

badisko

jak jsem psal me zadny problemy nedela

Zlatý

badisko

jak jsem psal me zadny problemy nedela

Zlatý

beer

Fajn a díky!

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.