Avatar uživatele
beer

Máte uživatelé ICQ nyní problémy s přihlášením? Je to jediná komunikace, kam chodím – mají ji známí i kamarádi.

Jsem nezvykle rychle jakoby přihlášen, ale chyba. Nikdo mne nevidí, moje kontakty jsou bíle zabarveny, ony se totiž nenačetly. Jsem ve skutečnosti červeně nepříhlášen, musím akci několikrát opakovat, dokonce zrušit a zkusit znovu. Vždy se ale nakonec nějak přihlásím, čištění nepomohlo.
Děkuji za zkušenosti, ne návrhy na Skype ap.
Doplňuji:
Badisko to vše vím. Ale nejprve zjišťuji, zda se nejedná o chybu mého PC, což se může kdykoliv stát.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: beer

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? www, anonym, anonym, kajinek před 4097 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
www

Odpoveď byla označena jako užitečná

Na mobilu problém nemám, jenže to je icq-quip. Na PC jsem to dlouho neotevíral, ale o problémech slyšel z několika stran. Co taky můžeš očekávat, když to koupila Nova 😁.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?beer Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
badisko

smazat pomoci revo uninstaller a preinstalovat icq…doporucuji vsak vlastni …nee doporucenou instalaci vyhnete se tem priblblejm vyhledavacum od ICQ a domaci stranky ICQ…ted jsem ho pustil a jede mi normalne …ja mam icq i skype ..pouzivam oba …a nemam problem …
Doplňuji:
jo a je na svete icq 8 ale neni o co stat .....zkusil jsem ho a po 10 min jsem zase presel na 7 …

Upravil/a: badisko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
radce

Problémy jsem nezaznamenal, a to tam visím téměř stále. Ovšem používám QIP, nyní novou verzi QIP2012…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
cochee

Totéž jako „radce“

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
badisko

jak jsem psal me zadny problemy nedela

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
badisko

jak jsem psal me zadny problemy nedela

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
beer

Fajn a díky!

před 4097 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek