Avatar uživatele
ahold

Máte uzavřenu tzv. pojistku na blbost a jste spokojeni s volbou pojišťovny?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Agneta, Luxx, anonym před 3208 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
pusinka50

Platím pojistku na blbost 400 Kč ročně bez spoluúčasti u ČSOB, sjednané současně s pojištěním domácnosti. Zatím jsem nic nikomu neprovedla.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Agneta

Řekla bych, že uzavření pojistky je velká blbost, před kterou by spotřebitel měl být chráněn.
Někteří staří lidé „podepíší“ kdeco – a tak by byla „pojistka na blbost“ dobrým řešením:DDD
Dnešní pojišťovny vyplatí jen 0,5 % pojistných případů, proto si škodu raději ráda zaplatím sama.
Je to gamblerství…jen se podívejte na jejich paláce – a kdo, a jak to zaplatil?
Naivkové, kteří si myslí, že jsou pojištění:DDDDDDD

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
zzzlatokopka

Já to dostala levně k pojištění domu, spokojenost nemohu posoudit, zatím se naštěstí nic nestalo:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Zrovinka to řeším,měla bych zřídit,pokuďmožno co nejdříve…
http://www.srov­navac.cz/pojis­teni-odpovednosti-zamestnance/kal­kulacka-a-srovnani?utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=od­povednost-topkw&gclid=Cj0­KEQjwkv-rBRDwoMLav-2l9KIBEiQAUTkDUw­vCpQcIpQOpn-5AxPwgXHblcGMzT­fgkRjdNPlFTajE­aAiqw8P8HAQ
Doplňuji:
…chtěla bych jezdit o prázdninách s retrakem.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
MiKu

jo, nejdřív u kooperativy, nevýhodné podmínky jsem zjistila až při pojistném plnění, spoluúčast 30% škody :( pak jsem přešla k generali a tam mám při jakkékoliv škodě spoluúčast jen 1 000 Kč, ale zase je o něco vyšší pojistné, ale ne zas o moc, když člověk riskuje v práci třeba se služebním autem nebo je za něco zodpovědný… takže záleží spíš na podmínkách ve smlouvě než na konkrétní pojišťovně. a stejně zaměstnavatel může uplatňovat škodu na zaměstnanci jen do určité výše

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
lexx

tož to nevim co to je ale možna někdo poučí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pepa25

Myslím, že u tohoto druhu pojistky nejde ani tak o konkrétní pojišťovnu, ale proč je uzavírána a co má krýt …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Agneta

pusinka50 >>> kdybys jednou ročně pozvala kamarádku na oběd, tak jsou ty peníze mnohem lépe investované:DDD
Takže 400,– a kolik pak ještě za tu domácnost?

před 3208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

proč myslíte,že pojistka není výhodná?nefun­guje?No nevim nevim a co když rozflákám paletu za 4násobek platu…

před 3208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Agneta

…tak pojišťovna zapojí armádu advokátů, a nedostaneš nic:DDD
proč by neměla fungovat? ►Totiž jak pro koho:DDD

před 3208 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
MiKu

Nesouhlasím. Ano, pojišťovny vydělávají, ale já mám teda zkušenost slušnou, co se týče proplacení škody, jednou jsem na obchodním jednání v jedné firmě ťukla židlí do skleněného stolu, asi už byl naprasklej, ale celej se rozsypal a stál asi 50 000 a já platila jen tu spoluúčast 1 000 a zbytek pojišťovna

před 3207 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání