ahold

Máte uzavřenu tzv. pojistku na blbost a jste spokojeni s volbou pojišťovny?

Nejlepší odpověď
pusinka50

Platím pojistku na blbost 400 Kč ročně bez spoluúčasti u ČSOB, sjednané současně s pojištěním domácnosti. Zatím jsem nic nikomu neprovedla.

Další odpovědi
Agneta

Řekla bych, že uzavření pojistky je velká blbost, před kterou by spotřebitel měl být chráněn.
Někteří staří lidé „podepíší“ kdeco – a tak by byla „pojistka na blbost“ dobrým řešením:DDD
Dnešní pojišťovny vyplatí jen 0,5 % pojistných případů, proto si škodu raději ráda zaplatím sama.
Je to gamblerství…jen se podívejte na jejich paláce – a kdo, a jak to zaplatil?
Naivkové, kteří si myslí, že jsou pojištění:DDDDDDD

zzzlatokopka

Já to dostala levně k pojištění domu, spokojenost nemohu posoudit, zatím se naštěstí nic nestalo:-)

anonym

Zrovinka to řeším,měla bych zřídit,pokuďmožno co nejdříve…
http://www.srov­navac.cz/pojis­teni-odpovednosti-zamestnance/kal­kulacka-a-srovnani?utm_sou­rce=google&ut­m_medium=cpc&ut­m_campaign=od­povednost-topkw&gclid=Cj0­KEQjwkv-rBRDwoMLav-2l9KIBEiQAUTkDUw­vCpQcIpQOpn-5AxPwgXHblcGMzT­fgkRjdNPlFTajE­aAiqw8P8HAQ
Doplňuji:
…chtěla bych jezdit o prázdninách s retrakem.

MiKu

jo, nejdřív u kooperativy, nevýhodné podmínky jsem zjistila až při pojistném plnění, spoluúčast 30% škody :( pak jsem přešla k generali a tam mám při jakkékoliv škodě spoluúčast jen 1 000 Kč, ale zase je o něco vyšší pojistné, ale ne zas o moc, když člověk riskuje v práci třeba se služebním autem nebo je za něco zodpovědný… takže záleží spíš na podmínkách ve smlouvě než na konkrétní pojišťovně. a stejně zaměstnavatel může uplatňovat škodu na zaměstnanci jen do určité výše

lexx

tož to nevim co to je ale možna někdo poučí

Pepa25

Myslím, že u tohoto druhu pojistky nejde ani tak o konkrétní pojišťovnu, ale proč je uzavírána a co má krýt …

Agneta

pusinka50 >>> kdybys jednou ročně pozvala kamarádku na oběd, tak jsou ty peníze mnohem lépe investované:DDD
Takže 400,– a kolik pak ještě za tu domácnost?

anonym

proč myslíte,že pojistka není výhodná?nefun­guje?No nevim nevim a co když rozflákám paletu za 4násobek platu…

Agneta

…tak pojišťovna zapojí armádu advokátů, a nedostaneš nic:DDD
proč by neměla fungovat? ►Totiž jak pro koho:DDD

MiKu

Nesouhlasím. Ano, pojišťovny vydělávají, ale já mám teda zkušenost slušnou, co se týče proplacení škody, jednou jsem na obchodním jednání v jedné firmě ťukla židlí do skleněného stolu, asi už byl naprasklej, ale celej se rozsypal a stál asi 50 000 a já platila jen tu spoluúčast 1 000 a zbytek pojišťovna