Bronzový

Máte uzavřenu tzv. pojistku na blbost a jste spokojeni s volbou pojišťovny?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Stříbrný

Platím pojistku na blbost 400 Kč ročně bez spoluúčasti u ČSOB, sjednané současně s pojištěním domácnosti. Zatím jsem nic nikomu neprovedla.

Další odpovědi:

Stříbrný

Řekla bych, že uzavření pojistky je velká blbost, před kterou by spotřebitel měl být chráněn.
Někteří staří lidé "podepíší" kdeco - a tak by byla "pojistka na blbost" dobrým řešením:DDD
Dnešní pojišťovny vyplatí jen 0,5 % pojistných případů, proto si škodu raději ráda zaplatím sama.
Je to gamblerství...jen se podívejte na jejich paláce - a kdo, a jak to zaplatil?
Naivkové, kteří si myslí, že jsou pojištění:DDDDDDD

Bronzový

Já to dostala levně k pojištění domu, spokojenost nemohu posoudit, zatím se naštěstí nic nestalo:-)

Zrovinka to řeším,měla bych zřídit,pokuďmožno co nejdříve...
http://www.srovnavac.cz/…
Doplňuji:
...chtěla bych jezdit o prázdninách s retrakem.

Pokročilý

jo, nejdřív u kooperativy, nevýhodné podmínky jsem zjistila až při pojistném plnění, spoluúčast 30% škody :( pak jsem přešla k generali a tam mám při jakkékoliv škodě spoluúčast jen 1 000 Kč, ale zase je o něco vyšší pojistné, ale ne zas o moc, když člověk riskuje v práci třeba se služebním autem nebo je za něco zodpovědný... takže záleží spíš na podmínkách ve smlouvě než na konkrétní pojišťovně. a stejně zaměstnavatel může uplatňovat škodu na zaměstnanci jen do určité výše

Stříbrný

tož to nevim co to je ale možna někdo poučí

Bronzový

Myslím, že u tohoto druhu pojistky nejde ani tak o konkrétní pojišťovnu, ale proč je uzavírána a co má krýt ...

Diskuze k otázce

Stříbrný

Agneta

pusinka50 >>> kdybys jednou ročně pozvala kamarádku na oběd, tak jsou ty peníze mnohem lépe investované:DDD
Takže 400,- a kolik pak ještě za tu domácnost?

anonym

proč myslíte,že pojistka není výhodná?nefunguje?No nevim nevim a co když rozflákám paletu za 4násobek platu...

Stříbrný

Agneta

...tak pojišťovna zapojí armádu advokátů, a nedostaneš nic:DDD
proč by neměla fungovat? ►Totiž jak pro koho:DDD

Pokročilý

MiKu

Nesouhlasím. Ano, pojišťovny vydělávají, ale já mám teda zkušenost slušnou, co se týče proplacení škody, jednou jsem na obchodním jednání v jedné firmě ťukla židlí do skleněného stolu, asi už byl naprasklej, ale celej se rozsypal a stál asi 50 000 a já platila jen tu spoluúčast 1 000 a zbytek pojišťovna

Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Finance a podnikání

Zlatý Drap 690
Zlatý mosoj 417
Zlatý gecco 242
Zlatý Hlada 239
Stříbrný ivzez 212
Zlatý standa 200
Zlatý hanulka11 179
Zlatý ReHu 172
Zlatý led 157
Zlatý panenka 153

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.