Zlatý

Máte už Ukrajiny plné zuby jako já ?!

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Spíš intrik Ruska.

_

Další odpovědi:

Zlatý

Mám. Uź se to alespoň pokouším nesledovat..

Zlatý

Nejedzte Ukrajinu, nebudete jej mať plné zuby!
po okienku humoru, chvíľka vážneho zamyslenia...
1 - ak si odmyslím snahy médií o opakovanie názorov strán v konflikte, múdrosti "mediálnych politológov a bezpečnostných expertov" môžem sa zamerať na otázku : Kto má z toho prospech? Ide v tomto konflikte naozaj o človeka? Nejde o získanie lacnej pracovnej sily, o získanie odberateľa? Neliečia si týmto konfliktom svetové veľmoci svoje ekonomické problémy?
Ak pozerám na podobné konflikty vo svetovom meradle, vždy majú rovnaký scénar, rovnakých "hercov a režisérov"

2 - skúste sa zamyslieť, ak médiá nebudú informovať občanov o Ukrajine, Thajsku, záplavách v zahraničí,...o vraždách, lúpežiach požiaroch doma, o čom budú písať a vysielať? O ťažkom živote nezamestnaných, o problémoch 50+, o okrádaní zamestnancov nedodržovaním ZP a platných zákonov, o vydieraní zamestnancov, o hyenizme bánk, o podvodoch obchodníkov a podnikateľoch, o korupciách,... o skutočnom živote radového občana? To snáď nemyslíte vážne...
3 - "nech brouka žít..." aj "novinár" chce žiť...

Stříbrný

Ukrajinu již nesleduji.
Novináři musí o něčem psát, nebo mluvit. Musí také z něčeho žít. O čem by chtěli psát a co by lidé asi více četli a slyšeli o tom psát či mluvit moc nemůžou (Náhubkový zákon).

Zlatý

To hlavní teprve přijde . Rus se na nás vykašle jako my na něj.
Doplňuji:
My určitě pupkem světa nejsme.

Bronzový

Takových témat by se našla celá řada. Proč taková reakce. Mluví se denně o USA a jiných státech a to nikomu nevadí. Proč právě Ukrajina? Jaké jsou důvody? Blízký stát? Příbuzná řeč? Nebezpečí blízkého konfliktu? Píše se o tom v novinách a mluví v TV a v rozhlase - je to aktuální? Nebo Ti připadá, že se o Ukrajině mluví více než o nás, vadí ti to, že se uvažuje o rozdělení a v roce 1992 jsme byli rozděleni bez možnosti do toho mluvit?

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Tak ono to s Ukrajinou souvisí !

http://www.novinky.cz/…

Zlatý

mosoj

Já mám plné zuby plomb.

Zlatý

arygnoc

viac ma irituje x-tý nález signálu zo strateného malajského boeingu.

ukrajina mi nevadí, to sa dotýka nás všetkých, keď začneme variť na drahej elektrine - to sa zasa čez nabalí.

stále lepšie, ako zrútená fiflena zo smrti svojho psa alebo pracujúca štika, novoobjavená bartošová a iné plky.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3356
Zlatý Drap 1790
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1113
Zlatý marci1 1074
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.