Máte už Ukrajiny plné zuby jako já ?!

Nejlepší odpověď
Mirdas

Spíš intrik Ruska.

_

Další odpovědi
beer

Mám. Uź se to alespoň pokouším nesledovat..

led

Nejedzte Ukrajinu, nebudete jej mať plné zuby!
po okienku humoru, chvíľka vážneho zamyslenia…
1 – ak si odmyslím snahy médií o opakovanie názorov strán v konflikte, múdrosti „mediálnych politológov a bezpečnostných expertov“ môžem sa zamerať na otázku : Kto má z toho prospech? Ide v tomto konflikte naozaj o človeka? Nejde o získanie lacnej pracovnej sily, o získanie odberateľa? Neliečia si týmto konfliktom svetové veľmoci svoje ekonomické problémy?
Ak pozerám na podobné konflikty vo svetovom meradle, vždy majú rovnaký scénar, rovnakých „hercov a režisérov“

2 – skúste sa zamyslieť, ak médiá nebudú informovať občanov o Ukrajine, Thajsku, záplavách v zahraničí,…o vraž­dách, lúpežiach požiaroch doma, o čom budú písať a vysielať? O ťažkom živote nezamestnaných, o problémoch 50+, o okrádaní zamestnancov nedodržovaním ZP a platných zákonov, o vydieraní zamestnancov, o hyenizme bánk, o podvodoch obchodníkov a podnikateľoch, o korupciách,… o skutočnom živote radového občana? To snáď nemyslíte vážne…
3 – „nech brouka žít…“ aj „novinár“ chce žiť…

suaeda

Ukrajinu již nesleduji.
Novináři musí o něčem psát, nebo mluvit. Musí také z něčeho žít. O čem by chtěli psát a co by lidé asi více četli a slyšeli o tom psát či mluvit moc nemůžou (Náhubkový zákon).

mosoj

To hlavní teprve přijde . Rus se na nás vykašle jako my na něj.
Doplňuji:
My určitě pupkem světa nejsme.

Kelt

Takových témat by se našla celá řada. Proč taková reakce. Mluví se denně o USA a jiných státech a to nikomu nevadí. Proč právě Ukrajina? Jaké jsou důvody? Blízký stát? Příbuzná řeč? Nebezpečí blízkého konfliktu? Píše se o tom v novinách a mluví v TV a v rozhlase – je to aktuální? Nebo Ti připadá, že se o Ukrajině mluví více než o nás, vadí ti to, že se uvažuje o rozdělení a v roce 1992 jsme byli rozděleni bez možnosti do toho mluvit?

mosoj

Tak ono to s Ukrajinou souvisí !

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/333168-nasa-tahle-civilizace-speje-ke-svemu-konci.html

mosoj

Já mám plné zuby plomb.

arygnoc

viac ma irituje x-tý nález signálu zo strateného malajského boeingu.

ukrajina mi nevadí, to sa dotýka nás všetkých, keď začneme variť na drahej elektrine – to sa zasa čez nabalí.

stále lepšie, ako zrútená fiflena zo smrti svojho psa alebo pracujúca štika, novoobjavená bartošová a iné plky.