Avatar uživatele
anonym

Máte už Ukrajiny plné zuby jako já ?!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? aramah, GM, suaeda před 3666 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Mirdas

Spíš intrik Ruska.

_

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Mám. Uź se to alespoň pokouším nesledovat..

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
led

Nejedzte Ukrajinu, nebudete jej mať plné zuby!
po okienku humoru, chvíľka vážneho zamyslenia…
1 – ak si odmyslím snahy médií o opakovanie názorov strán v konflikte, múdrosti „mediálnych politológov a bezpečnostných expertov“ môžem sa zamerať na otázku : Kto má z toho prospech? Ide v tomto konflikte naozaj o človeka? Nejde o získanie lacnej pracovnej sily, o získanie odberateľa? Neliečia si týmto konfliktom svetové veľmoci svoje ekonomické problémy?
Ak pozerám na podobné konflikty vo svetovom meradle, vždy majú rovnaký scénar, rovnakých „hercov a režisérov“

2 – skúste sa zamyslieť, ak médiá nebudú informovať občanov o Ukrajine, Thajsku, záplavách v zahraničí,…o vraž­dách, lúpežiach požiaroch doma, o čom budú písať a vysielať? O ťažkom živote nezamestnaných, o problémoch 50+, o okrádaní zamestnancov nedodržovaním ZP a platných zákonov, o vydieraní zamestnancov, o hyenizme bánk, o podvodoch obchodníkov a podnikateľoch, o korupciách,… o skutočnom živote radového občana? To snáď nemyslíte vážne…
3 – „nech brouka žít…“ aj „novinár“ chce žiť…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
suaeda

Ukrajinu již nesleduji.
Novináři musí o něčem psát, nebo mluvit. Musí také z něčeho žít. O čem by chtěli psát a co by lidé asi více četli a slyšeli o tom psát či mluvit moc nemůžou (Náhubkový zákon).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

To hlavní teprve přijde . Rus se na nás vykašle jako my na něj.
Doplňuji:
My určitě pupkem světa nejsme.

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Takových témat by se našla celá řada. Proč taková reakce. Mluví se denně o USA a jiných státech a to nikomu nevadí. Proč právě Ukrajina? Jaké jsou důvody? Blízký stát? Příbuzná řeč? Nebezpečí blízkého konfliktu? Píše se o tom v novinách a mluví v TV a v rozhlase – je to aktuální? Nebo Ti připadá, že se o Ukrajině mluví více než o nás, vadí ti to, že se uvažuje o rozdělení a v roce 1992 jsme byli rozděleni bez možnosti do toho mluvit?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mosoj

Tak ono to s Ukrajinou souvisí !

http://www.no­vinky.cz/veda-skoly/333168-nasa-tahle-civilizace-speje-ke-svemu-konci.html

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
mosoj

Já mám plné zuby plomb.

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
arygnoc

viac ma irituje x-tý nález signálu zo strateného malajského boeingu.

ukrajina mi nevadí, to sa dotýka nás všetkých, keď začneme variť na drahej elektrine – to sa zasa čez nabalí.

stále lepšie, ako zrútená fiflena zo smrti svojho psa alebo pracujúca štika, novoobjavená bartošová a iné plky.

před 3666 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek