Baromut

Máte už své antistresové omalovánky, nebo jde tento trend mimo vás?

Nejlepší odpověď
gecco

Jde naprosto mimo mne – ani nevím, že takový trend existuje a co to „antistresové omalovánky“ vlastně jsou a čím jsou „antistresové“…
😉

Další odpovědi
quentos

To jsem teda v životě neslyšel…

Lamalam

Co to je? Neurol na papíře?

marci1

Vím o co se jedná, ale slyšela jsem, že někteří „omalovači“ jsou na nich závislí a nemohou se na nic jiného soustředit a dělat. 🙂
http://www.gra­da.cz/antistre­sove-omalovanky-pro-dospele_8690/kni­ha/katalog/

Klára K.

Samozřejmě, že to znám, a některé obrázky jsem si prohlížela, a zjistila jsem, že s trochou trpělivosti a času bych je snadno dokázala nakreslit sama, tak nechápu, proč za to utrácet. Stejně mě při kreslení vždycky víc baví dělání obrysů než vybarvování.

Šidlo

mňa stresujú omalovánky…vybrať si obrázok, nevybehnúť mimo čiaru, aké farby použiť, proste stres 🙂

to si radšej pozriem My little pony…hotové, omaľované, super zanimované