Tw!st

Máte už sepsané cíle pro rok 2017?

Máte už sepsané vaše cíle a vize pro rok 2017? Nebo budete raději dalším rokem jen bezcílně proplouvat? Každý, kdo chce něčeho dosáhnout, by je měl mít sepsané, aby na nich mohl systematicky pracovat. Mé zní asi takhle:

  1. Udělat si řidičák
  2. Naučit se nějaký šestý jazyk
  3. Dostat se na úplnou špičku marketingových dovedností a znalostí
  4. Spustit jeden z největších českých internetových projektů
  5. Pozvat Arianu Grande na kávu

Podělte se o své cíle v odpovědi 🙂

Nejlepší odpověď
briketka10

Zhubnout aspoň 5 kg.
To se chystám už půl roku, nebo rok.
A toto je můj cíl.

Další odpovědi
Drap

Nesepisuji si cíle. Když něco chci udělat, tak to udělám kdykoli během roku.

Alesh

jj, sepisuju to již několik let…

Zdroj: http://nd06.jxs­.cz/869/431/1239bde8c1_9­6566071_o2.jpg

Mravenec

Na předsevzetí tu již myslím dotaz byl. Nicméně já si žádná předsevzetí ani cíle nestanovuji. Dělám věci když se mi chce.

Rokio

Já si nestanovuji cíle na nový kalendářní rok, nýbrž na nový školní rok.

Mezi mé cíle, které jsem si stanovil v září, patří např.

  1. Mít vyznamenání v prvním pololetí a mít průměr do dvou v druhém pololetí.
  2. Nebýt ani jeden měsíc v mínusu kromě září, tedy mít každý měsíc příjmy vyšší než výdaje.
  3. Napsat na svůj blog každý měsíc minimálně čtyři slohové práce – tento cíl byl zrušen.

Mezi moje cíle, které jsem si doplnil, patří:

3. Mít hmotnost nižší než 80 kg (nejlépe 75 kg).
4. Založit si své vlastní internetové stránky s doménou.
5. Mít zisk z internetového podnikání vyšší než 100 Kč za měsíc.

Nuk nuk

Nemám. NOvoroční cíle a předsevzetí ze zásady nedělám.

xxx3

takže každý, kdo si nesepisuje cíle na další rok, tak musí následně „bezcílně proplouvat“? Takhle to trochu vyznívá. Já nepochybuji, že to pro někoho může působit jako viditelná motivace, nevydával bych to ale za něco, co by měl dělat každý. Asi by nebyl problém najít fůru úspěšných lidí, kteří to také nepovažují za životní nutnost.

luckykubrt

Omylem jsem to napsal do diskuze. Tak ještě jednou… Já bych se chtěl naučit programovat. 🙂

kapka

Už jsem začala plnit, motivace je jiná, než Nový rok. Takže moje předsevzetí je nevzdal to a nepřestat. Budu se víc starat sama o sebe. Kupovat si hezké oblečení, hlídat si váhu, cvičit doma i ve fitku, víc přemýšlet, co a kolik jim. To jsem začala dělat, když jsem během dvou měsíců teď nedávno zhubla 10 kg. Z nervů, žádný diety a pocity hladu jsem neměla. A pořád hlad nemám, i když zjišťuji, jak málo mi stačí jist. Cítím se skvěle. :)

Šidlo

úplná špička marketingu? napíšte prof. Horňákovi, on má humor rád

tie jazyky idú aj na mňa......chcem zabrať v maďarčine, je fakt ťažká

tie najväčšie internetové projekty by mohli prehadzovať lopatou......aj tie úspešné…takže veľa šťastia.....urobte najmenší, to bude čosi!

tú Arianu vám bez irónie želám

anonym

Jistě, už neodkládám věci na zítra, ale na delší dobu :D :D

Lamalam

Mám napsané, co musím v pondělí koupit.

luckykubrt

Já bych se chtěl naučit programovat. 🙂