janek66

Máte už někdo něco vyseto, vysázeno na zahrádce nebo jen já jsem takový „blázen“ 🙂

Odpovědi
sejtanka

No to já teda nemám ještě ani vyhrabanou trávu,natož tak něco vyseto.Ale nejste blázen,to budte v klidu.

hanulka11

Já mám vyhrabáno a vyseté kytičky a jak můžu tak mám ruce po lokty v zemi a dnes jsem sázela do košů jarní primulky apod.

tom004

Já jsem ten další.

anonym

Ještě uklízíme,prasklý skleník,tady na horách ta zima ta nám dala.Do truhlíků koupím kytičky v obi,rajčata a okurky na trhu ,ostatní se snad vzpamatuje.!Blázen nejste-jen vám trošku závidím,protože už máte hotovo.

coco

Jediné,co mám vyseto,jsou pupínky…:)