Máte už někdo koupený kalendář na rok 2016?

Nejlepší odpověď
redy

Taky mám kalendář v mobilu, na netu, ale přesto babčina každoročně kupuje sobě i mě kalendář klasickej.
Tak jo už mám 🙂 Letos mi babčina, asi úmyslně koupila s recepty.:-(

Další odpovědi
gecco

Mám kalendář v telefonu, to mi stačí…
😉

brillant

Jj, XYL už ho koupila minulý měsíc.

Mc Merkurion

kalendář nekupuju,ale fasuju,jinak ho nepotřebuju…

Drap

Kalendář ne, ale diář ano. Kalendáře nekupuji. Většinou nějaký dostanu a vždy na konci roku dostáváme na obci stolní kalendář s obecní tématikou zdarma.

ivzez

Já kalendář nekupuju, používám tenhle:
http://www.klo­.cz/info-servis/mzdy/pla­novaci-kalendar.php?rok=2016

Jsou tam k dispozici kalendáře až do roku 2035:
http://www.klo­.cz/info-servis/mzdy/pla­novaci-kalendar.php?rok=2035

jirka F

Nekupuji kalendář dostáváme od obce zdarma s obrázkami vesnic nebo obrázky pohlednic z obcí atd.

lexx

ne, šetřím kde se dá…dohledám starý kde dny a datumy pasují, letos používám z roku 2009, ověřte si správnost

jo, vloni jsem dostal nástěnnej od popelářů enemže chtělí za to pade na pivo

marci1

Mám, krásný s květinami. 🙂

Lamalam

Nemám, dostanu ho v práci.

Klaproth

Koupený ho nemám, ale na výrobě jednoho, jsem se jako každý rok, autorsky i technicky spolupodílel a jako součást honoráře jsem jich „pár“ dostal.

Emefej

Kdepak, po novém roce bude času dost.

ReHu

Kalendář, do kterého lze psát poznámky ano.
Diář ještě ne.
Telefon to jistí 🙂

anonym

Kalendář si nekupuju,mám ho z netu na ploše.