Larissa

Máte už nějaké zkušenosti se Psí toaletou? Potty Pad? Popřípadě jaké… Dobré x Špatné?

Doplňuji:
Jistě, že s ním budu chodit ven, jen když budu ve škole, tak aby čůral na to… Proč se všeho vyvodíte tohle?

Nejlepší odpověď
briketka10

http://www.go­ogle.cz/imgres?q=ps%C3­%AD+toaleta+pot­ty+patch&hl=cs&biw­=1029&bih=499&tbm=is­ch&tbnid=HRIp­NmjxHnVDoM:&im­grefurl=http://zvi­rata.bazos.cz/in­zerat/14948232­/WC-pro-pejska-POTTY-PATCH.php&docid=6e­PrardD36NraM&im­gurl=http://www­.bazos.cz/obr/1/232/149­48232.jpg&w=328&h­=251&ei=t-eRT-WjII2SOvX_hZI­E&zoom=1&iact=hc&vpx=467­&vpy=80&dur=5145&hov­h=196&hovw=257&tx=131­&ty=125&sig=117853344769­741914683&page=2&tbnh=13­8&tbnw=180&star­t=8&ndsp=15&ved=1t:429,r­:2,s:8,i:91
máš na mysli zřejmě tuto toaletu Potty Patch, tak tu bych doporučovala pro malá štěňátka, která ještě meumí chodit ven a pro nemocné staré psy..
se zdravým psem můžeš chodit na procházku ven..

Další odpovědi
terry

Moc se mi to pro dospěléhom psa nezdá. Asi by byl lepší kočičí záchod s „pískem“.
pokud s ním půjdeš na procházku před školou a hned po šlkole, a bude vědět, kdy půjde, tak to vydrží. ale vše se musí naučit.

Naty777

Psí toaleta buď dej chudáčkovi pejskovi kočičí záchod,ale to je blbost, nebo sním prostě choď ven! psovi to udelá radost a vyvenčit ho to je skoro stejný jako kdyz mu nedáš najíst!

Doplňuji:
neyvenčit ho to je skoro stejný jako kdyz mu nedáš najíst!

anonym

Larisso, zbytečně se nečerti. Víš, že zdejší komunita má tendenci věci zlehčovat a do tázajících si občas „lehce“ rýpnout.
Se svým pejskem to myslíš dobře. Faktem ale zůstává, že nejvhodnější je pro něj hned po ránu ještě před školou krátká procházka, aby se stihl vyvenčit. Když totéž uděláš ještě odpoledne, bude Ti T vůj pes za to vděčnější než za nejluxusnější psí záchodek. Ten by měl nahrazovat možnost venčení a já si nejsem vůbec jistá, zda tímto vybavením bytu více nepokazíš. Tím může Tvůj pejsek ztratit schopnost vydržet a mít potřebu vyvenčit se při procházce.
Mít zvířátko, obzvlášť štěně, je pro jeho majitele otázka obětavosti. Věř mi, měla jsem dvě děti a doma díky nim zvěřinec. Elán starat se jim vydržel pokaždé jen na určitou dobu, potom to bylo na mně. Dokázala jsem sice potomky přinutit vyčistit papouškům klec a starat se o krmení, ale musela jsem to hlídat, protože ta počáteční obětavost vždy rychle zmizela. Se psy to bylo lepší, protože jsme je neměli v bytě, ale venku v boudě.
Ty to budeš mít složitější. Pejska si od počátku řádně vychovávej a buď na něj přísná. Vrátí se Ti to. Uč ho zavčas i hygienickým návykům. Kdyby se naučil chodit jenom na ten záchodek, tak to pro Tebe žádná výhra nebude.
Držím Ti palce.