Máte už něco přichystaného k obědu?

http://www.uloz­.to/4428791/ku­reci-babovka-ppt Jeden receptík,připravila jsem to včera ,moc všem chutnalo,byla k tomu br.kaše.Vřele doporučuji.Máte taky něco,co by jste doporučili ostatním?

Nejlepší odpověď
kropitko

Já to moc neřeším, tedy myslím nedělní oběd,,,prostě bude rizoto,,,ale je fakt dobrý,,mňam,,
polévka houbová bramboračka,,

Další odpovědi
Miroslavst

Kuřecí polévku a hovězí maso s rajskou omáčkou a knedlíkem. Už se těším.

Jahoda

Bramborový salát a kuřecí řízky. Mňam! :D

hanulka11

tu kuřecí bábovku taky dělám je výborná a chodíme na studenou a ukrajujeme jen tak s okurkou-výborná pochoutka a bezva rychlý recept

my máme uvařený guláš hovězí -bude pěkně rozležený s houskovým knedlíkem
/já ho moc nemusím -tak si udělám řízek s kaší/
bude i vývar se zeleninou a nudlemi