barnajka

Máte už nakoupeny dárky na vánoce?

Budou tu cobydup! Londýnský obchodní dům Selfridges má už od 28. července vánoční zboží i výzdobu, stejně tak Harrods. Říkám si, kdo z nás je divnější – jestli oni, že začínají tak brzo..a nebo já, že mě uprostřed léta vánoce jaksi neberou. Pamatuju časy, kdy se u v ČR s vánoční výzdobou začínalo začátkem listopadu a já si vždycky pomyslela, že tady snad někomu hrabe :))
Tak nic, milí kamarádi – asi půjdu vytáhnout sáně, zkontrolovat stav zimního šatstva…a vy si tu mezitím zazpívejte „vánoce vánoce přicházejí…“ :))

http://www.zim­bio.com/pictu­res/8_jizzfIgOv/Chris­tmas+Comes+Even+E­arlier+Selfrid­ges+Departmen­t/PJL60bHkZiP

Nejlepší odpověď
Berušinka

Barnajko – blázníš? =D Já tedy nejsem z těch, které nakupují dárky od ledna – ale zase ne na poslední chvíli – ideál je tak od konce září do začátku prosince.
Nejvíc mě přímo se*e ty výzdoby obchodních center, kdy vánoční výzdobu chystají už v září! Nikdy předtím jsem neměla ráda Halloween nebo jak se to píše =D, protože je to americký svátek, ale poslední léta si ho docela užívám – alespon trochu zpozdí ty příšerné vánoční výzdoby a šílenství …
Už chceš zimní atmosféru? – máš jí mít =)
http://www.you­tube.com/watch?v=J6-XLilB_jI

Další odpovědi
pokazdejinak

taky jsem tu zprávu zaregistrovala a říkám si, že ti angličani jsou vážně švihlí :) no, jo – u nás je to samé ::zpátky do školy:: a za móřem už se připravují na další prázdniny ;)

hanulka11

Tak dárky kupuji během roku a ukládám je ,protože vždy se pro někoho některá věc hodí.Neboj já to vydržím, nevyndám to dřív než na vánoce, a sblížícími se svátky mám takový jakýsi náskok před druhými.
Nesnáším totiž ty fronty, mumraje a vánoční rojení.

Ella

hahaha :D kupuju dárky až někdy dvacátého prosince :D
Myslím, že vy divná nejste, barnajko, ale oni :D Kdo to kdy viděl vánoční výzdobu v srpnu? :D Někdo se zbláznil a myslím, že chyba bude na straně Británie :D

gnosis

vanocni vyzdoba uprostred leta :D neni nad konzum:) hele priznam se rovnou – spoustu darku nakupuju posledni dny kdy jsou jeste otevreny obchody (ano spravne, nekdy i 24.12.). nastesti nekdy pomuze slecna, to mam pak o polovinu starosti mene. vaanoce, vaanoce …

anonym

Nemám ani ň!Teď byla šnůra narozenin,jsem ráda,že nemusím chvíli dárky vymýšlet!