Avatar uživatele
barnajka

Máte už nakoupeny dárky na vánoce?

Budou tu cobydup! Londýnský obchodní dům Selfridges má už od 28. července vánoční zboží i výzdobu, stejně tak Harrods. Říkám si, kdo z nás je divnější – jestli oni, že začínají tak brzo..a nebo já, že mě uprostřed léta vánoce jaksi neberou. Pamatuju časy, kdy se u v ČR s vánoční výzdobou začínalo začátkem listopadu a já si vždycky pomyslela, že tady snad někomu hrabe :))
Tak nic, milí kamarádi – asi půjdu vytáhnout sáně, zkontrolovat stav zimního šatstva…a vy si tu mezitím zazpívejte „vánoce vánoce přicházejí…“ :))

http://www.zim­bio.com/pictu­res/8_jizzfIgOv/Chris­tmas+Comes+Even+E­arlier+Selfrid­ges+Departmen­t/PJL60bHkZiP

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, Berušinka, salsa verde, hanulka11, pokazdejinak před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Barnajko – blázníš? =D Já tedy nejsem z těch, které nakupují dárky od ledna – ale zase ne na poslední chvíli – ideál je tak od konce září do začátku prosince.
Nejvíc mě přímo se*e ty výzdoby obchodních center, kdy vánoční výzdobu chystají už v září! Nikdy předtím jsem neměla ráda Halloween nebo jak se to píše =D, protože je to americký svátek, ale poslední léta si ho docela užívám – alespon trochu zpozdí ty příšerné vánoční výzdoby a šílenství …
Už chceš zimní atmosféru? – máš jí mít =)
http://www.you­tube.com/watch?v=J6-XLilB_jI

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
pokazdejinak

taky jsem tu zprávu zaregistrovala a říkám si, že ti angličani jsou vážně švihlí :) no, jo – u nás je to samé ::zpátky do školy:: a za móřem už se připravují na další prázdniny ;)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

Tak dárky kupuji během roku a ukládám je ,protože vždy se pro někoho některá věc hodí.Neboj já to vydržím, nevyndám to dřív než na vánoce, a sblížícími se svátky mám takový jakýsi náskok před druhými.
Nesnáším totiž ty fronty, mumraje a vánoční rojení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

hahaha :D kupuju dárky až někdy dvacátého prosince :D
Myslím, že vy divná nejste, barnajko, ale oni :D Kdo to kdy viděl vánoční výzdobu v srpnu? :D Někdo se zbláznil a myslím, že chyba bude na straně Británie :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
gnosis

vanocni vyzdoba uprostred leta :D neni nad konzum:) hele priznam se rovnou – spoustu darku nakupuju posledni dny kdy jsou jeste otevreny obchody (ano spravne, nekdy i 24.12.). nastesti nekdy pomuze slecna, to mam pak o polovinu starosti mene. vaanoce, vaanoce …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Nemám ani ň!Teď byla šnůra narozenin,jsem ráda,že nemusím chvíli dárky vymýšlet!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek