Avatar uživatele
FilosofovaEm

Máte už koupený hrob?

Doplňuji:
bigbít, já mám zase seznam písní 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? BEAES, bigbít, hanulka11 před 4936 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Nemám, stejně se toho nedožiju :D:D

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
BEAES

Svůj ne, máme rodinný hrob. Je to docela důležité a každá rodina by ho měla mít pořízený, mnohokrát už se stalo, že dotyčného nebylo kam pohřbít, nebo kam uložit urnu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

ano mám tak ted už stačí jen zatřepat papučkama,snad mě do něj pohřbí a někam nepohodí a grob neprodají

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Na našem hřbitově si nemůžeme koupit hrob předem, ale už jsem si předběžně vybrala to správné místo. Kdo přijde zalít kytky, uvidí na hory a na pastvinu s ovcemi, uvidí rybník a stádo krav, posedí ve stínu. Na našem hřbitově rostou pod starými stromy dokonce i houby. Až přijde můj poslední den, bude nad celou obcí zvonit zvon a lidé se na chvíli zastaví a zamyslí a vím, že mě přijdou na poslední cestu vyprovodit. Jsem ráda, že žiji kde žiji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Já prosím nechci do hrobečku – chci rozprášit já bych byla neštastná , já nevydržím na jednom místě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
bigbít

Ne, ale už mám vybraný náhrobek, jaký bych jednou chtěla…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
janek66

Hrob zakoupený nemám,ale mám vyfoceno jedno krásné místo s rozhledem na krásnou přírodu a rozdal jsem ji celé rodině,že jedině tam chci vysypat můj popel.Jinak že je budu chodit strašit.Tak uvidím 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanjimka

Máme rodinný hrob a když mi zemřela maminka tak povinosti platit nájem spadl na mě.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlastina

Ještě ne,nevím kde se mi bude líbit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rookie

Hrob ještě nemám, ale uvažuji o jeho koupi. Může mi někdo poradit, jak na to?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek