FilosofovaEm

Máte už koupený hrob?

Doplňuji:
bigbít, já mám zase seznam písní 🙂

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nemám, stejně se toho nedožiju :D:D

Další odpovědi
BEAES

Svůj ne, máme rodinný hrob. Je to docela důležité a každá rodina by ho měla mít pořízený, mnohokrát už se stalo, že dotyčného nebylo kam pohřbít, nebo kam uložit urnu.

anonym

ano mám tak ted už stačí jen zatřepat papučkama,snad mě do něj pohřbí a někam nepohodí a grob neprodají

anonym

Na našem hřbitově si nemůžeme koupit hrob předem, ale už jsem si předběžně vybrala to správné místo. Kdo přijde zalít kytky, uvidí na hory a na pastvinu s ovcemi, uvidí rybník a stádo krav, posedí ve stínu. Na našem hřbitově rostou pod starými stromy dokonce i houby. Až přijde můj poslední den, bude nad celou obcí zvonit zvon a lidé se na chvíli zastaví a zamyslí a vím, že mě přijdou na poslední cestu vyprovodit. Jsem ráda, že žiji kde žiji.

hanulka11

Já prosím nechci do hrobečku – chci rozprášit já bych byla neštastná , já nevydržím na jednom místě.

bigbít

Ne, ale už mám vybraný náhrobek, jaký bych jednou chtěla…

janek66

Hrob zakoupený nemám,ale mám vyfoceno jedno krásné místo s rozhledem na krásnou přírodu a rozdal jsem ji celé rodině,že jedině tam chci vysypat můj popel.Jinak že je budu chodit strašit.Tak uvidím 🙂

hanjimka

Máme rodinný hrob a když mi zemřela maminka tak povinosti platit nájem spadl na mě.

vlastina

Ještě ne,nevím kde se mi bude líbit.

rookie

Hrob ještě nemám, ale uvažuji o jeho koupi. Může mi někdo poradit, jak na to?