Máte uklízeno na ploše svého monitoru?

Nejlepší odpověď
Drap

Mám

Další odpovědi
rynek878

Já tedy ano,viz důkaz:

Zdroj: http://www.na­dapenny.com/vi­ewer.php?id=t201­1311nadap061517165­854231.jpg

Sůwa

Co je to uklizeno? Mám na ploše fotku své chalupy a podle toho i uspořádané ikony – třeba co je na plotě, za komínem, na vrátkách…Jenže tady může napsat každý co chce ale chtělo by to screen obrazovky jako důkaz 😁

beer

Ano – jen používané ikony, ty nejpoužívanější jen na panelu rychlého spuštění ap.

hanulka11

jasně uklízím pravidelně – i mně to tam vadí – fotky si hned ukládám do složek

MILAN1961

Ano,mám totiž nejnovější ubuntu 10.10

Georgo2010

Od té doby, co jsem si nainstaloval freeware Fences, nezaškrtávám při instalaci programů vytváření zástupců na plochu a objemné soubory přesunuji z plochy, mám rychlý systém bez zbytečného načítání.

Zdroj: www.stahuj.cen­trum.cz/uprava_plochy/pr­ogramy/stardock-fences/

Tom20

Na ploše neuklízím,ale obrazovku si vyčistím.:-))

RomanP

na ploše mám jen zástupce programů které používám , jinak nic.Multimedia a browser spouštím přes klávesnici. Obdivuji ty nadšemce kteří tam mají desítky sešitů z exelu a wordu a jiné věci které tam nemají co dělat. A oni tvrdí že prej je to z důvodu lepší přehlednosti