Agneta

Máte u moře problémy s vašimi vlasy, se slanou vodou a sluncem?

A co proti tomu děláte, co používáte za šampóny a prostředky?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Moře i sluníčko mi na vlasy i pokožku dělá velmi dobře:-)))

Pokud ti to vysušuje vlasy, tak se doporučuje natřít do vlasů trochu opalovacího krému s vysokým faktorem:-))) Budeš sice trochu jak mastňačka, ale po slunění to umyješ šampónem:-)))

Další odpovědi
anonym

Vím, co je moře, problém, slaná voda, slunce…
Ale co to, kruci, je „vlasy“?L??
😁
Ne, nemám vlasy (téměř), nemám ani problénmy s nimi – vůbec…

arygnoc

netreba žiadnu špeciálnu kozmetiku na vlasy (viete, že v šampón na vlasy obsahuje až 350 rôznych chemikálií?), stačí ich „umyť“ vodou sladkou (sprcha).

slniečko pôsobí na vlasy všade, za svitu rovnako u mora, ako všade inde.

:-Q

da ny

Nikdy jsem žádné neměla, jen trochu zesvětlaly, stejně jako zjara na horách ;)

Natee

http://www.om­lazeni.cz/pece-o-vlasy-71-327913-0.html tady jsou moc dobrý tipy a rady od spousty lidí.

Drap

Vůbec žádné problémy, a vlasy také téměř žádné

STUDENTKAEVA

Normálně si umyji vlasy klasickým šamponem!Jelikož mořská mám pocit že polovinu soli z moře mám z vlasů.

Nevíteto?

Právě, že vůbec, přijde mi, že na ně má slaná voda daleko lepší vliv. 🙂 A myju si je tam stejným klasickým šamponem úplně stejně jako doma…

annas

Ad Agneta: S „vašimi vlasy“ nemám prblémy, ale se svými vlasy ano. 🙂

Agneta

annas >>>> jseš chytrá holka – jediná, která to prokoukla :DDD