Máte tyto filmy doma? II.

dobrý Den. do školy máme opět za domácí úkol udělat takový menší „průzkum“. každý si vylosoval nějaké názvy filmů a my máme od příbuzných zjistit, zda tento film mají. v rodině jsem se poptala, ale ráda bych se zeptala i jinde. čím více lidí se zeptám, tím lípe. označila jsem to a kdo bude chtít, odpovězte. předem děkuji. otázka zní: máte tyto DVD filmy doma?

  1. Toy story 1
  2. Toy story 2
  3. Mravenec Z
  4. Monstra versus vetřelci
  5. Kung-Fu Panda
  6. Šťastný a veselý Madagaskar
  7. Divoké vlny
  8. Příšerky s.r.o
  9. VALL-I
  10. Horton
  11. Roboti
  12. Madagaskar 2
  13. Past na žraloka
  14. Za plotem
  15. Divočina
  16. Hledá se Nemo
  17. Robinsonovi
  18. Lovecká sezóna 1
  19. Bolt-pes pro každý případ
  20. Život brouka
  21. Úžasňákovi
  22. Spláchnutej
  23. Ratatouille

máte tyto filmy doma?předem děkuji za zodpovězení

Pokud odpovědět chcete, odpovězte. Moc mi pomůžete. Předem velice děkuji!!!

Nejlepší odpověď
rynek878

Tento průzkum děláte pro „autorský svaz“,nebo pro Microsoft?

Další odpovědi
quentos

tentokrát ano – sestra totiž tento žánr může. Má: Toy Story 1,2; Madagaskar; Příšerky s. r. o.; Za Plotem; Hledá se Nemo; Život brouka.

martina1

My jich máme dost:23+21+18+1­6+13+12+11+8+6+5+3++2+1­.Manžel je blázen a furt neco domů nosí.Hlavně fantazi a pohádky.

člověk

já mám Robinsonku a Ferdu mravence

skorcovaz

  1. Toy story 1
  2. VALL-I
  3. Za plotem
  4. Hledá se Nemo
  5. Úžasňákovi
  6. Ratatouille

GangstaHelper

Nemám ani jeden.

ja14

Ahoj, u nás doma se najde toho hodně a tak teda 3,6,8,10,11,1­2,13,14,16,18,21,22,23, a spoustu dalších