Máte tyto filmy doma?

dobrý Den. do školy máme za domácí úkol udělat takový menší „průzkum“. každý si vylosoval nějaké názvy filmů a my máme od příbuzných zjistit, zda tento film mají. v rodině jsem se poptala, ale ráda bych se zeptala i jinde. čím více lidí se zeptám, tím lípe. označila jsem to a kdo bude chtít, odpovězte. předem děkuji. otázka zní: máte tyto DVD filmy doma?

  1. Hannah Montana ve filmu
  2. Zataženo, občas trakaře
  3. Planeta 51
  4. Astro Boy
  5. Vzhůru do oblak
  6. Pan Včelka
  7. G-force
  8. Koralina a svět za tajnými dveřmi
  9. Impyho zázračný ostrov
  10. Vesmírní opičáci
  11. Cesta na Měsíc
  12. Auta

máte tyto filmy doma?předem děkuji za zodpovězení

Nejlepší odpověď
kropitko

NE,nemáme doma ani jeden z uvedených filmů

Další odpovědi
annas

Nevím, zda očekáváte jakoukoliv odpověď. Já nemám doma žádné z uvedených DVD.

panenka

Doma mám tyto DVD
Hannah Montana ve filmu
Planeta 51
Vzhůru do oblak
Vesmírní opičáci
Cesta na Měsíc
Auta

jakube33

Mám: Vzhůru do oblak, Pan včelka, G-Force, Vesmírní opičáci a Auta. Jinak na ulož.to by si je všechny dokázal stáhnout:D

Zdroj: www.uloz.to

Luss

Pokud to potrebujete do „vyzkumu“, tak odpovidam: nemam doma ani jeden z uvedenych filmu. 😉

quentos

nemám ani jeden z nich

alexandra

Já mám doma všechny filmy,mimo č.9 Impyho zázračný ostrov,ale ten jdu teď hledat a jestli je to něco dobrého,tak ho do 20 minut budu mít taky.

GangstaHelper

Ani jeden nemám…

fortin

NE,nemáme doma ani jeden z uvedených filmů – nehledáte náhodou tímto způsobem pachatele který tyto tituly zveřejnil na serverech?

Zdroj: http://www.ama­teri.cz/?ref=642­638