Minas

Máte tu někdo zkušenost s foťáky od Sony ? Přesněji kompakty s výměným objektivem.

Jsem Canonista, ale fotím také na film s láskou Zenitem, přemýšlím nad tím že si koupím Sony Alpha A7 II..
Zapůjčil mi ho známý a byl jsem fascinován barvama, které nenabízí ani Canon a ani Nikon, navíc, pro mě, člověka který hodně trpí na vzhled je minimalistiké provedení třešničkou na dortu, jaké jsou vaše zkušenosti s foťáky od Sony ?

Odpovědi
mosoj

Nemám žádné zkušenosti s foťákem za 50 000 Kč a více.
Jsem amatér a foťák za 15 000 Kč nevyužiji.