Mate trpelivost,kdyz se musi udelat neco titerneho?Diky

Priznam se,ze ja s tim zahy seknu-ale presto mi to neda,vracim se a vracim,tak ze mi to trva moooc dlouho.

Nejlepší odpověď
ten který je

Mně to naopak uklidnuje.Takové navazování malých rybářských háčků nebo návazců.Dříve jsem stavěl i plastikové modely.Dávám si do uší sluchátka a pustím si nějakou hudbu jako kulisu.

Další odpovědi
ReHu

Jak kdy 🙂.

Rocker

Lepím modely kamionů,je to někdy na pinzetu,ale trpělivost zatím mám.Zato třeba skládání puzzle bych asi nevydržel:-)

poa.li

Trpělivost mi vydrží hodně dlouho, ale když se nedaří, najednou ve ,ně vzkypí vztek a můsím se přemáhat, abych to nerozbil. To je ale znamení, že od toho mám odejít a vrátit se třeba druhá den… Na ničem nikdy nepokračuji, když vztek cítím, raději počkám. Většinou se vše nakonec podaří.

hanulka11

Musím se přiznat, že dřív jsem hrozně ráda šila, ale nyní na to čím dál hůř vidím a vždy je to za trest.Je fakt, že ty titěrnosti nemusím, ale když se to pak povede, jsem šťastná

venkovan

Když vybírám kosti z ryby, tak to fakt nevzdám.