Máte to také tak?

Vcera v techle vedrech me manzel prekvapil svou prosbou o knedlo,zelo.Jo,to vis,rikala jsem si v duchu,pridala par myslenek o tyranovi,ale pak jsem mu na to pristoupila.Rekla jsem si,ja ti ho udelam,takovy.ze na nej do smrti nezapomenes!Na kus flakoty jsem nahazela co se dalo i nedalo,knedlik jsem mela od soudruhu z nemecka,mam to tam co by kamenem dohodil,a vite co mi rekl?Tak dobry knedlo jsem od tebe jeste nemel.Tak se ptam,kdyz se s necim crcate je vysledek take horsi nez kdyz se s tim neparete?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Souhlasí :-).
Když je na něco velká chuť a trochu hlad k tomu, chutná to všechno o moc víc :-).

Další odpovědi:

Zlatý

Souhlasím se všemi,jen bych dodala,že knedlo,vepřo,zelo je jednoduché udělat. Buďte ráda,že si nevymyslel něco složitějšího...?!
Jinak můj manžel jí jen sýr,zase sýr,pak sojové maso a dvakrát do roka kuřecí řízek. Víte jak mě štve,že mu nechutná maso jako mě,já bych mu dělala maso od rána do večera,jen kdyby chtěl...:-(
Doplňuji:
Nabubindes i to mám za sebou a není o co stát,,,myslím ten hlad..

Bronzový

proto se taky říká, že muži jsou nejlepší kuchaři - vaření tolik neřeší a nebojí se experimentovat... ale nemyslete si, mě se to taky občas stává

Zlatý

Já to mám taky tak, čím více se snažím, tím je výsledek kolikrát horší, než kdybych to něco odbyla. Pak si nadávám, že jsem nad tím trávila spoustu času a zbytečně.

A taky platí, jak psala ReHu, když je hlad, chutná všechno.

Bronzový

hmm... a kdy jste mněli naposled hlad?

Stříbrný

mám to někdy také.

Zlatý

ale samozrejme,cim vic se clovek snazi,tim horsi je ve finale vysledek,varim od svych 9 let,takze neco malo uz umim.

A ja mam podobne a tak mi pribyvaji nove nezname recepty,kdyz to ma doma uspech uz si pisi Alamismas atd.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Jídlo a vaření

Zlatý hanulka11 986
Zlatý Drap 840
Zlatý annas 757
Zlatý iceT 494
Zlatý marci1 479
Zlatý gecco 431
Zlatý briketka10 414
Zlatý quentos 405
Stříbrný elektrikář 395
Zlatý mosoj 351

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.