sisi0110

Máte tip na povedený kanadský žertík v kanceláři?

S jednou slečnou v práci si děláme komické naschvály (vkusné, které neničí kancelář.-). Dnes mne opět nachytala a to opravdu humornou věcí. Všechen můj důvtip je pryč, jediné co mne napadlo bylo poslat jí do práce doporučeně romadůr. Máte nějaký pěkný tip na pěknou lumpárnu?

Nejlepší odpověď
anonym

Já bych obal z Romadúru,ale ještě lepší,z tvarůžků přilepil zespodu na stůl.To by byl odér,když je v místnosti nad 20 st.C.
To jsem udělal jednomu soudruhovi na domovní správě za jeho ochotu řešit můj problém. 😁

Další odpovědi
hanulka11

http://www.splacho­vac.cz/srandov­ni-obrazky/co-provest-kolegovi-o-dovolene.html

Michal Kole

Stoupnout si za dveře s hasicím přístrojem a kolegyni „osprchovat“

Terryle

Vyměnit kafe s kofeinem za bezkofeinový, počkat tři týdny, až si na něj zvykne a pak nasadit zpátky normální kofeinový. Nutno přesypat obsah stejnýho balení, aby nic nebylo zpozorováno :o) A hlavně předem ověřit, že nemá problémy se srdcem a tlakem :oD

Hanulko, tak z toho jsem nemohla :oD Ale to aby si na to záškodník vzal taky dovolenou. Hlavně ty plastový vycpávky a lístečky úplně všude mě dostaly…