mikik

Máte teleleskopické nůžky fiskars?Jak jste s nimi spokojeni?

Nejlepší odpověď
Drap

Nemám. Rád bych je měl. Pokud mám vyzkoušeno, tak všechny nástroje této firmy jsou skvělé.

Další odpovědi
Conchus

Znám pouze nůžky s převodem. Ty jsou výborné, krásně se s nimi pracuje. Co jsou teleskopické nůžky? Velmi mě výrobky této firmy zajímají.
Doplňuji:
Sory, už jsem přišel na to, o co jde.

kefud

Vlastním je a používám více jak 6 let dokoupil jsem k nim pilový list na silnější větve, dobře vložená investice.
Doplňuji:
Krom převodu jsou vybaveny vysouvací-teleskopickou tyčí cca až do 4,5m délky.