zjentek

Máte taky takový sucho, že se vám na zahradě v trávníku po vyčurání dělaj vypálený kolečka?

Nejlepší odpověď
anonym

Ne. Nejsem primitivní, abych močil na zahradě.

Další odpovědi
Nechápavé

Ano,

zjentek

barbakan: tak proč to tady nejde nijak poznat?

zjentek

..všichni přeci dobře víme, že na celým širým světě přežívaj různý lidi ..inteligentní a i ti, co vlastní toaletu nemaj ..;q

anonym

.. a proto chodí chcát na zahradu a čučí, jak jejich moč vypaluje trávník. Příště to zkus s cibulí a budeš ji mít oloupanou!

anonym

u tebe to primitivní jednání je poznat na první pohled!

zjentek

teď si nejsem jistej, kdo z nás je kdo ..mohl bys to ještě trošku rozepsat?

anonym

Tak si přečti odpověď výše.

zjentek

snažím se přijít na to, kdo z nás je primitivnější a kdo prostatik ..stále tomu nerozumím ..prosím mohl bys to více rozepsat? Dík ;q

anonym

… s tebou se zahazovat nebudu!

zjentek

drAxla na tebe!

anonym

Prý Dr.Axla. To byl s nim dlouhý boj a podívej kde je!