xko

Máte taky rádi na noc filmy typu Mysteriózní/Ho­ror/Thriler/ nebo dokumenty typu Haunted Ghost apd.? (nepište o SCI-FI)

Mám to hrozně rád když se bojím u takových filmům hlavně ty které vyplívají ze skutečných událostí co se týká duchařiny a podobně.Viděl jsem jich nespočet a co mně asi nejvíc utkvělo v paměti film " V moci ďábla " o dívce posedlé ďáblem kde se farář snaží o záchranu dívky…tato událost se skutečně stala a je o Emily popsaný celý život…(videa na youtube + audiozáznam jen pro silné odvážlivce).Jinak k těm filmům nebo dokumentů můžete mi nějaký doporučit ale viděl jsem jich opravdu strašně moc :)
Doplňuji:
Akorát je škoda že nemohou doplňovat odpovědi během typů co mi nabízíte :(

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Lukasy

Ano

Tak par novějšich hororu: Insidious, Antikrist, Skrýš,Připad č.39,Stahni mě do pekla,Paranormal activity, Ďábel v těle,Nevidi­telne zlo,

emm.kate

Ano

Doplňuji:
Ano, rozhodně.:) Miluju filmy o zombie už od dětství – začlo to Nocí oživlých mrtvol, kterou jsem viděla, když mi bylo 6. (Ovšem tahle záliba způsobila, že mám už od 12ti vypracovaný plán pro případ zombie apokalypsy :))
Ale oblíbila jsem si i filmy o posednutí atd. – V moci ďábla – jeden podle mě z nejlepších, Ďábel v těle, nebo Beznaděj od Kinga.

anonym

Jak kdy....

Doplňuji:
dokument, jinak radší Animal planet, Nat geo wild

iceT

Jak kdy....

Mám ráda filmy podle skutečných událostí a nemusí to být zrovna duchařina.
Lukasym zmíněná Skrýš (2010)se mi líbila velmi,Paranormal activity byla stráááášná nuda,nevím co komu na tom připadalo děsivého,tedy trojka byla dobrá to ano,ale stejně nevím,proč to bylo točené pozpátku-trojka je totiž prvopočátek všeho,a jednička jen dokončuje celou situaci.Celkově ale film o ničem.

Ale viděla jsem jeden film nedávno,bohužel si nevzpomenu jak se jmenoval,snad už staršího data,ale splnil by tvoje kritéria.
Vdaná žena s téměř dospělým synem a malou dcerou,manžel na služební cestě.V domě se začínají dít zvláštní věci,ženu fyzicky napadá neviditelná bytost,dokonce si ji bere násilím.Nikdo jí nevěří ani když má tělo plné modřin.Když je napadena i v domě přítelkyně a dům je přitom zničený,stěhuje se jinde,s manželem se rozchází,protože on není schopen pochopit ani podpořit.Už vím název http://www.csfd­.cz/film/21306-bytost/
Pak třeba Naučím tě zabíjet,taky podle skutečné události,Americká kletba.
Těch duchařských filmů jsem viděla dost,ale ne všechny jsou inspirovány skutečností a ne všechny stojí za to vidět.