mosoj

Máte takovéto lustrační osvědčení ?

Hodně se tady kritizuje minulý režim. Kdo vlastníte takovéto osvědčení ?
Týká se samozřejmě starších ročníků.

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/620424/IMG22­.jpg

Nejlepší odpověď
Drap

Starší ročník jsem, ale lustrační osvědčení nemám. Nikdy jsem ho nepotřeboval, takže jsem o něj ani nežádal.

Další odpovědi
arygnoc

mám.

dospeli sme tak ďaleko, že si jeden druhému neveríme ani nos medzi očami.
potreboval som ho pre zamestnávateľa (spracovávanie informácií), ale iba v ČR.
Na samotné podnikanie potom už nie. Už ani neviem, kde som ho založil.
V SR a ni Veľkej Británii ho nikto nechcel, tam ani nevedia (a ako sa tomu divia!), že u nás sa lustruje.

autacek

Vzhledem k tomu, že svazky těch nejhorších hovad se v pravý čas záhadně ztratily, myslím že vypovídací hodnota takového papíru je úplně nulová a slouží jen pro státního šimla, aby se neřeklo, že jsme se s minulostí nikterak nevyrovnali.
Doplňuji:
A pro příklad není nutno chodit daleko:

http://www.vla­dimirhucin.cz/?q=no­de/700

mosoj

Tak po mně ho chtěli k vydání licence na provádění ohňostrojů ????!!!
Jestlipak ho mají a měli všichni ve vládě, parlamentu a senátu ?